Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy a drogbárókna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a drogbáróknak, diktátoroknak, pszichopatáknak rengeteg nőjük van, de az inceleknek nincs?

Figyelt kérdés
Pedig sokkal szebb személyiségük és jellemük van, és mégsem…
2021. dec. 9. 14:36
 41/91 A kérdező kommentje:

Igen, a külsőn IS múlik. És?"


Hogy hogy és, ezt tagadja mindenki, hogy az inceleknek nem a külsejükkel van a baj. Holott a külsejük miatt voltak visszautasítva, amiért a személyiségük sérült.

2021. dec. 9. 20:30
 42/91 anonim ***** válasza:
90%

Vegyük sorra mit mondanak ezek a nőknek:


drogbárók: "Nesze egy kis kokó, kábulj el közben megduglak. De van pénz bőven, lehet akár 10 gyerekünk is. Mindig Hawai-n fogunk nyaralni és a legszebb helyeken."


diktátorok: "Enyém az egész világ, leigázom amit csak akarsz. Az összes ember szolgaként lábom előtt hever."


pszichopata: "Ha nem engedelmeskedsz nekem, kinyírom az egész családod és az összes barátod."


incel: "Esetleg lehet szex???"


Elég tiszta?

2021. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
97%

Senki sem tagadja, hogy fontos a külső. Az nem igaz, hogy sokak szerint ez az elsődleges szempont, holott a többségnél nem az.


Az inceleknek lehet a külsejükkel van a baj, de nem azzal van a legnagyobb, hanem azzal, ami belül van. A gyűlölködő, undorító stílusokkal, hogy semmi felelősségtudat nem szorult beléjük, hogy másoktól várják el, hogy megoldják minden bajukat. Lehetne sorolni, de ha ennyiből nem érted, akkor feleslegesen neked magyarázni.

2021. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
97%

Nem tagadom. Az az elmebeteg, aki elvárná a másiktól, hogy olyannal jöjjön össze, aki nem tetszik neki.


Azt meg nem gondolom, hogy az inceleknek csak a külsejükkel lenne baj. Érdekes, sok számomra ronda, taszító férfinak van párkapcsolata. Meg az incelek között is van olyan, aki nem néz ki csúnyán.

2021. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, sok külsőleg nem olyan vonzó embernek is van barátnője..időként én is nézek, hogy az adott csávó hogyan szedte fel a jelenlegi barátnőjét. És nem, nem gazdagok...


Szóval akkor linkelj magadról képet, úgy el lehetne dönteni hogy külsőleg mennyire vagy ronda. :)

2021. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 A kérdező kommentje:

44


Az inceleknek lehet a külsejükkel van a baj, de nem azzal van a legnagyobb, hanem azzal, ami belül van. A gyűlölködő, undorító stílusokkal, hogy semmi felelősségtudat nem szorult beléjük, hogy másoktól várják el, hogy megoldják minden bajukat. Lehetne sorolni, de ha ennyiből nem érted, akkor feleslegesen neked magyarázni.“


De mit tehetnének azon kívül, hogy próbálkoznak ahogy tudnak? Nem jön össze egy, nem jön össze kettő, három és így tovább 333. Akkor? Ez nem felelősséghárítás hanem csupasz tények. Miért tehetnek ők róla. Visszautasít 333 nő és maradj higgadt, optimista és nőimádó? Vagy a logikádban egy hogy működik?

2021. dec. 9. 20:41
 47/91 anonim ***** válasza:
5%
Tényleg igaza van az inceleknek, mi van ha 333 nő visszautasítja?
2021. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 A kérdező kommentje:

45


Most nincs kedvem. Néhány éve raktam fel ide. Akkor kb fele nem válaszolt, fele azt mondta ijesztő :)

A lányok közül persze.


A srácok azt mondták nem vagyok ronda semmiképp, átlagos.


De nyilván a hölgyek reakciója számít. A srácokkal mindig jól elvoltam, könnyen haverkodtam.

2021. dec. 9. 20:44
 49/91 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ha 333 nő visszautasít (azaz ennyinek nem kellesz még szexre sem), akkor nem hiszem hogy velük lenne a gond...komolyan érdekel már, hogy néztek ki, mennyire vagytok rondák.. :D Mert én is ismerek nem kifejezett vonzó pasikat akiknek barátnője van..meg szerintem itt nagyon sokan.


Szóval képet kérünk!!!


23F

2021. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
96%

#46

"Miért tehetnek ők róla."

Miért, ki tehet róla, ha nem ők?


"Visszautasít 333 nő és maradj higgadt, optimista és nőimádó?"

Igen, maradj higgadt. Nem kell nőimádónak lenni, de nem is kéne gyűlölni a nőket. A kettő között van egy elég széles sáv, hozzáteszem, a férfiak többsége itt van.


Az én logikám szerint, ha valami nagyon nem megy, akkor magamba nézek, hogy vajon miért van ez így. Talán ha az incelek nem azzal töltenék az életüket, hogy összeesküvés elméleteket szöknek, hogy államilag támogatott prostitúcióért és harmadik világbeli nők beköltöztetéséért hisztiznének, hanem produktívak lennének, talán érdemi változás is lehetne. Hihetetlen, mi?

2021. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!