Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy a drogbárókna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a drogbáróknak, diktátoroknak, pszichopatáknak rengeteg nőjük van, de az inceleknek nincs?

Figyelt kérdés
Pedig sokkal szebb személyiségük és jellemük van, és mégsem…
2021. dec. 9. 14:36
 21/91 anonim ***** válasza:
98%

Igen, vannak beteg nők, akik ezekre az emberekre buknak a hírnév vagy a pénz miatt.

Ti nem vagytok sem gazdagok, sem híresek, és az elmebetegségetek sem üti meg azt a szintet, hogy ezek a nők akarjanak. Tehát vannak fura nők és fura férfiak. Keressetek csúnya és olyan "szép" lelkű nőt, mint ti vagytok. Probléma megoldva. Van még kérdés?

2021. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
98%

"Akkor joggal utálja a férfiak egy része a nőket amiért ilyen ostobák?"


Mégis azon vered magad földhöz, hogy az ilyen ostoba nőknek nem kellesz.


Nem tudom, mit hiszel. Ha én egy férfiről megtudom, hogy a bagós, alkesz lotyók az esete, akik könnyen aláfekszenek és bevállalósak, ráadásul elviselik a verést is, én inkább örülök, ha nem kellek annak a férfinak, mert nekem sem kell olyan ember, aki ilyesmit akar velem csinálni.


Zsák a foltját, babám, ha neked azokra a nőkre fáj a fogad, akik leállnak alja alakokkal, te sem vagy egy szállal sem különb náluk, legfeljebb még meg sem tudod ugrani azt a szintet. Egy igénytelen szutyok vagy, pont mint azok a nők.

2021. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
97%
Igazából előttem már mindenki leírta a lényeget, ha nem vagy képes felfogni őket, kérdező...akkor nálad van gond.
2021. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyenek nem csak az illegalis dolgokhoz penzhez hatakomhoz emberek kezeléséhez irányításához értenek csak, hanem a nőkhöz is es tudják mi kell a nőknek.
2021. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
97%

"Pedig sokkal szebb személyiségük és jellemük van, és mégsem…"


Ja, persze :D :D :D

Jó trollkodást :)

2021. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
95%

"De a nők hogy ennyire idióták,"


Dugulj már el te szerencsétlen, ostoba hülyegyerek. Úgy csinálsz, mintha a lúzer inceleken kívűl mindenki drogbáró lenne, és azokkal lennénk.

2021. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
97%

hogy lehet, hogy a prostikat rengetegen megdugjak, az apacakat meg senki??


ez a kerdes kb ilyen szintu.

2021. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
95%

Ezt most tényleg magyarázni kell ? Vagy te inkább lelövetnéd magad ?

Gondolom nem sűrűn lépsz ki a lakásból. Évente 1X talán.

2021. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom, ők legalább nem ugatnak a nőkről gyk-n, ami önmagában is egy hatalmas plusz pont.
2021. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
22%

30.


Ez is egy kicsit erős, mert ugyan ez igaz, de mellé a gyilkosságok a smafu kategória? Ez egy nagyon bizarr világ, ahol a netes őrjöngés már rosszabb kategóriaként van kezelve, mint a tömeggyilkosság vagy a maffia üzemeltetése. De másként gondolnánk ezt egy olyan országban ahol ez a jelenség létezik...

2021. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!