Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy a drogbárókna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a drogbáróknak, diktátoroknak, pszichopatáknak rengeteg nőjük van, de az inceleknek nincs?

Figyelt kérdés
Pedig sokkal szebb személyiségük és jellemük van, és mégsem…
2021. dec. 9. 14:36
 31/91 A kérdező kommentje:

31


Helyes észrevétel.


Egyértelmű, hogy az ide írogató többségnek fáj az igazság ezért nagyon beingerültek :)

2021. dec. 9. 17:46
 32/91 anonim ***** válasza:
82%

32.


Azért ez is erős túlzás, az igazság valahol a kettő között lenne, mert a kérdésed is egy agyrém alapból.

2021. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
100%

33


Igen, mert a kérdés szerint csak két véglet van, vannak a drogbárók/ diktátorok/pszichopaták és vannak az incelek..Csak az a gond, hogy ezek mellett vannak még a normális férfiak (akiknek többsége párkapcsolatban él nővel), akik halmaz vagy 60%-át teszik ki...de lehet keveset is mondtam.

2021. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
98%

Hát, nekem az a tapasztalatom, hogy az incelek nagy része félelmetesen gusztustalan ember lélekben. A legtöbb ugyanúgy csalná a párját, ugyanúgy átverne és kihasználna másokat, mint a bunkó "rosszfiúk", csak nincs rá lehetősége, mert gyáva, béna és/vagy ronda.

Próbálkoztak nálam ilyenek, és a legtöbb olyan koszvirág volt fejben, hogy megöltem volna magam inkább, minthogy akár egy hónapra is együtt legyek egy ilyennel. Tudom, nem szeretitek ezt hallani, de ez van.


Ja, és bűnözők és pszichopaták sem kellenek.


Még egy dolog, amit nem szerettek hallani: Jól kinéző, sikeres, megnyerő férfi is lehet nagyon rendes, komoly kapcsolatra alkalmas. Kizárólag ők jöhetnek szóba minimálisan is értelmes nőnél.

2021. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:

35


“Hát, nekem az a tapasztalatom, hogy az incelek nagy része félelmetesen gusztustalan ember lélekben. “


Hát csodálkozol azok után ahogy bántok velük, hogy megkeserednek? Egy annyi eszed nincs, hogy felfogd az ok-okozatot?


“Ja, és bűnözők és pszichopaták sem kellenek“


Ezt mondod azok után miután beleültél néhánynak a répájába. Kepmutató 3,14.


“Jól kinéző, sikeres, megnyerő férfi is lehet nagyon rendes, komoly kapcsolatra alkalmas. “


Legalább beismered, hogy a külsőn múlik, amennyire lehet, ezért tisztellek.

2021. dec. 9. 19:02
 36/91 anonim ***** válasza:
98%

"Hát csodálkozol azok után ahogy bántok velük, hogy megkeserednek? Egy annyi eszed nincs, hogy felfogd az ok-okozatot?"



Mással is úgy bánnak. Másokat is érnek rossz dolgok. A különbség az, ahogy reagáltok rá. Sértődéssel, hisztivel, az egész világ hibáztatásával....

2021. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
98%
Ja, és a kérdésedből, hozzászólásaidból is látszik, hogy nagyon nincs minden rendben a fejedben.
2021. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 A kérdező kommentje:

37

Mással is úgy bánnak. Másokat is érnek rossz dolgok. A különbség az, ahogy reagáltok rá. Sértődéssel, hisztivel, az egész világ hibáztatásával...“


Dehogy bánnak. Lehet látni. Egymásnak hízlalják az egóját, nyalják egymás seggét.

2021. dec. 9. 20:05
 39/91 anonim ***** válasza:
97%

"Hát csodálkozol azok után ahogy bántok velük, hogy megkeserednek? Egy annyi eszed nincs, hogy felfogd az ok-okozatot?"


Azt már az előttem szóló kifejtette, hogy ezzel mi az egyik probléma.

Én mondom a másikat: Miért kellene, hogy az adott nőt ez érdekelje? Ott van egy pasi, aki nemhogy nem vonzó, de még gusztustalanul is viselkedik. Mit kéne tenni? Arra baxni az egyetlen életünk értékes perceit, napjait, hónapjait, hogy magunkra erőltessünk egy ilyet, hátha megjavul? Engedjek valakit az életembe és a testembe, aki semmilyen téren nem tetszik, csak mert a "rohadt szemét nők" miatt lett olyan szegényke?

Mint mondtam, egyetlen egy életünk van, én úgy kerestem párt, hogy olyan legyen, akivel hosszútávon is működhet, tudjuk szeretni egymást, ennek pedig egy taszító és mellé szemét pasas nem felel meg, tök mindegy, hogy mivel magyarázza azt, hogy olyan.

Másrészt, mit vonatkoztatod rám a szánalmas szövegeidet?

"Bántok velük" - Hogy bántam velük? Úgy, hogy merészeltem nem adni nekik puncit? Merészeltem nemet mondani?


"Ezt mondod azok után miután beleültél néhánynak a répájába. Kepmutató 3,14."


Kiknek a répájába ültem vele, te agybeteg? :) Hallgatlak.


"Legalább beismered, hogy a külsőn múlik, amennyire lehet, ezért tisztellek.


Igen, a külsőn IS múlik. És?

2021. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
29%

37.


Mondjuk, ha valaki magát okolja, az belülről még rosszabb érzés, mert az egyetlen dolog amivel jár, az a depresszió maga, abból pedig nem nagyon van kiút... Kicsit irigylem az inceleket, mert ők még tudnak dühöt érezni, meg reménykedni a csodában. Ha depressziós vagy, onnantól már ez sincs meg. Csak a kötelező teendők ciklikus boldogtalansága, amíg meg nem hal az illető.

2021. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!