Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan birkózzak meg társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkózzak meg társkeresési kilátástalansággal, depresszióval?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok. Mostanában többször uralkodott el rajtam a teljes kilátástalanság a párkeresés kapcsán. Az életemben eddig soha nem volt szerencsém tartós párkapcsolathoz, és kezdtem úgy érezni, hogy most már kellene. Nem annyira a társadalmi nyomás miatt, mintsem mert mostanra lett stabil az egzisztenciám és mert nyomaszt és kimerít az egyedüllét. De a sok év egyedüllét, valamint az állandó randizás és pofáraesés miatt úgy érzem, nem megy már, akármennyire szeretném. Újracsináltam a fényképeimet, az online randiappos profiljaimat, viszont 1-2 nap után mentálisan kimerülök és képtelen vagyok chatelni és találkát szervezni a matcheimmel. Mindeközben viszont növekszik bennem a feszültség, mert tudom, hogy tenni akarok az egyedüllét ellen, de már sokadik próbálkozásom kudarcba fullad ezen a fronton. Mi lehet a baj velem? Más is küzd hasonlóval? Gondoltam, hogy pszichológusra lehet szükségem, de ötletem sincs, milyen pszichológust lenne érdemes felkeresnem. Vagy gyógyszeres kezelés is megfordult a fejemben.

2021. dec. 6. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az vígasztal, hogy én meg párkapcsolatban vagyok, de mégis egyedül érzem magam, mert azt kezdem érezni, hogy nem a megfelelő emberrel vagyok?
2021. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha erőlteted, és ráfeszülsz, soha nem fog menni. Először meg kell tanulnod egyedül jól érezni magad, és élvezni életed.
2021. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 p33ter válasza:
59%

Mintha engem írtál volna le a kérdésben. Minden talál, jó magam is belefàradtam.

Anno azt hittem azért nincs csajom mert , nincs munkám , nincs pénzem, nincs autóm .

Mindig kifogások mögé bujtam, amikor minden meglett akkor meg azt , hogy mert nem lakok egyedül külön a szülőktől.

Aztán végül külön költöztem , keményen jól fizető munkám lett , új autóm már 25 évesen és láss csodát ! Azóta sincs barátnőm és még csak az érdeklődés legapróbb szikráját sem tudom kiváltani a lányokból. Rendszerint aki nekem tetszik annak én nem és a többi… elengedtem a témát már a francba. Anno brutál rá voltam görcsölve a dologra, naponta felemésztett és nyomorba döntött ez az állapot , szóval 100% tudom és értem a szituációd. Nekem az segített, hogy a munkába menekültem- lekötte a teljes figyelmem és így kevesebbért filóztam a csajokon és a munkám is jobban végeztem. Nem kell ide gyógyszer - bár ha van akivel erről nyíltan beszélj az a legjobb és bármelyik gyogyszernél többet ér. Nekem nem volt és elfolytottam mindent , majd amikor végre volt akinek elmondjam, mintha 20 kilóval könnyebbé vàlt volna a lelkem. Kitartást!

2021. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13. kinek tudtad elmondani?
2021. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
b o r z a l m a s ez a társadalom. NEM ti vagytok a hibásak magányos srácok. Sátáni világban élünk,aminek mostanában jön el az agóniája.
2021. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!