Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5 éve nem találok párt magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve nem találok párt magamnak, más talál hónapokon belül másik társat, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Csak szerencsén múlik, már 30 hoz közel vagyok.. :/
2021. dec. 5. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez igaz

De az igényeken is múlik.

Meg sajnos kinek milyen lapokat dob az élet!

2021. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A szerencsén és a kinézeten múlik.

Én már betöltöttem a 30-at, nő vagyok, de ronda, egyáltalán nem is szerencsés típus, ennek megfelelően több mint 7,5 évnél tartok.

Mások ezzel szemben jobban néznek ki, és előfordulnak az életükben "szerencsés véletlenek", amikor épp jókor vannak jó helyen, és pont belebotlanak abba, akivel nagyjából, a lényegesebb szempontokat tekintve össze is illenek.

2021. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor se értem hogy korombeliek hogy és hol ismerkednek
2021. dec. 5. 18:12
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Én például itt is próbáltam, de a legtöbb nő még csak válaszolni sem szokott. Még akkor sem, ha ők írták ki a kérdést, ahogy te.

Így azért nehéz!

2021. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15%
Kinézeten, pénzen, társadalmi státuszon (ki hova születik).
2021. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz dolog másokhoz hasonlítani magad, hiszen mindig találsz legalább egy embert, aki valamiben jobb mint te. Érdekes módon azt már nem szokták észrevenni, hogy ugyanúgy létezik olyan ember, aki ugyanabban a dologban pedig még rosszabb helyzetben van.


Tegyél meg mindent, hogy párt találj. Figyelj oda az egészségedre, külsődre, járj társaságba, ismerj meg minél több embert, haladj előre az életben, munkában, személyiségfejlődésben, kommunikációban, így maximalizálod az esélyeid.

2021. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!