Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5 éve nem találok párt magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve nem találok párt magamnak, más talál hónapokon belül másik társat, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Csak szerencsén múlik, már 30 hoz közel vagyok.. :/
2021. dec. 5. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
5 hónap egyáltalán nem sok idő, hosszú kapcsolat után én nőként majdnem 1 évig egyedül voltam, mire találtam valakit, aki tényleg társ. Az igazira megéri várni.
2021. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
5 éve? Hol keresel?
2021. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ohh, eléggé benéztem a kérdést, most látom, hogy 5 éve vagy egyedül, valamiért 5 hónapot olvasott az agyam. Így már kevésbé tudok okosat írni sajnos, közhelyeket meg nem akarok puffogtatni. Mindenesetre kívánom, hogy találd meg az igazit.

#1 voltam

2021. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez azon is múlik, hogy ki mennyire igényes, kinek mennyire vannak elvei. Nem mindenkinek olyan a természete, hogy bárkivel kijöjjön.


Vannak kapcsolatfüggő emberek, akiknek mindegy csak legyen mellettük valaki.


Vannak akik érdekből vannak valakivel.


Én egy éve vagyok egyedül, de nem zavar. Már nem jövök össze akárkivel, csak azért, hogy megfeleljek a társadalmi elvárásoknak.


34/f

2021. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Első körben elfelejthetnéd a hasonlítgatást! Nem az a lényeg, hogy mással mi van. A saját fejedben, lelkedben érdemes csinálnod egy úgymond nagytakarítást.
2021. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
#4 Nem is azert kell osszejonni, hanem hogy legyen olcson konnyen hozzaferheto szex. B opcio elkezdesz eleg penzt keresni ahhoz, hogy a napi 1-2 prosti beferjen a koltsegvetesbe.
2021. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Mi ebben a furcsa nalam is 10evenkent lesz valami

Aki csoro az nem kompatibilis a mai nöknel

2021. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

A 4-es vagyok!


Fölösleges a csóróságot idekeverni. Én egyáltalán nem vagyok csóró. Viszont rengeteg nálam csóróbb faszit látok akinek mindig van nője!

2021. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
B+! Aki kinéz valahogy az minden ujjára talál nőt! Te mégis miféle szerzet vagy?!
2021. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
A kinézeten múlik minden.
2021. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!