Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is részben a sorson múlik az hogy talál e az ember párt?

Figyelt kérdés

Sokan tiniként tudnak normális kapcsolatot találni. Én meg itt vagyok 26 évesen és senkim nem volt még. Egy hozzám való lányt sem találok.

Úgy érzem hogy nekem az egyedüllét juott:(


Őszintén van olyan nő aki ismerkedne egy 26 évessel akinek még senkije sem volt?


2021. nov. 12. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Menjél az Ismerkedés rovatba.
2021. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Persze, a sors, a véletlen és a döntéseink az életben mind közrejátszanak.
2021. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Az a baj, hogy férfinak születtél. Bocs,hogy ezt mondom de ez az igazság.

Ha nőnek születtél volna, nem lenne ilyen gondod.

2021. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg nem létezik szerelem, sors, véletlen meg hasonló butaságok.

Férfiként egy dolgot kell csinálni, jóképűnek születni, ennyi.

Ha nem, akkor kínkeserves küzdelmek közepette, sokszor hiába is küzdesz akár éveken keresztül is érte, akkor sem biztos hogy sikerülni fog bármi is.

Nem a levegőből beszélek, ezen sajnos átmentem és átéltem...

2021. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon kicsi részben. 5éve még randim sem volt, előtte (időben visszafelé) randizgatós időszak, 1éves kapcsolat egy anyukával,több pár hónapos komolytalan kapcsolat néha párhuzamosan is,randizgatás, 3,5éves kapcsolat, ez 3×10 hónap együtt lakással,előtte randizgatás,előtte tini fellángolások. Ízlés kérdése is,sok nagyon csúnya lány hajtott rám,bár szerintem nekik majdnem minden mindegy. Őket elutasítottam, engem 100szor annyi nő de hagyjuk. Megjegyzem volt 2-3 rút kiskacsa(elutasított lány) akiből szép hattyú lett,lehetett volna mellettem is.

Szóval a kinézetem is számít. Akárki akármit mond az anyagiak is,bár egy mélyszegény lánynak egy alsóközéposztálybeli pasi főnyeremény(ideig óráig aztán jön egy jobb módú-lehet lepontozni).

Egészség is számít, melyik nő akar otthon (is )beteget ápolni... eleve úgy neki menni a kapcsolatnak.

De a lényeg!!! Ha a sors csillant egy hajszàllnyi esélyt akkor észre kell venni,ki kell használni... aki tetszik a barátzónát elkerűlni, sokszor buktam ebbe is bele, szerintem kicsit bejöttem a lánynak nekem ő nagyon. De csak bókoltam és úriember voltam vele,semmi izgalmat nem hagytam neki, nem közelítettem hozzá szexuális módon... hogy értsd csajok mondják " ó minden pasi csak azt akarja" előbb említett lány haveromról tépte a ruhákat 5perc után,csak jól kellett beindítani.

Ja és magabiztosság magabiztosság magabiztosság....

2021. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szerencsén múlik, nekem kellett hozzá egy fogyás, elköltözés otthonról, jogsi és máris lett barátnőm.
2021. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Persze. Mindenki más a hibás, csak te nem ugye?


Nem is lesz addig senkid, amíg így gondolkozol.

2021. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
6: Nekem is megvoltak ezek, mégse történt semmi.
2021. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-8as maradjunk abban,hogy bizonyos változások segítenek kinek mi.
2021. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz rá a párkeresési témára, összeírod mik érdekelnek, elindulsz ismerkedni az életben érdeklődési kör alapján, találkozhatsz emberekkel, megismerheted őket (nem kell rágörcsölni a párkeresésre). Sose tudhatod, ki által kit ismersz meg...
2021. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!