Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy az ember öregkorára sem talál olyan párt aki tényleg szereti?

Figyelt kérdés
30 körüli vagyok, úgyhogy nem vagyok ebben az élethelyzetben, de szeretnék felkészülni a legrosszabbra.

2021. okt. 2. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos sok férfi van ilyen helyzetben. A mai világban a Tinder és társai teljesen megváltoztatták a nők elméjét, mindegyikük a tökéletes pasit keresi és nem akarnak párkapcsolatot kialakítani olyan férfival, aki egy kicsit is eltér az ideáljuktól.
2021. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Ne készülj erre, felesleges, akkorra nem is fog érdekelni.

Most légy nyitott, kedves, érdeklődő, lesz párod!

2021. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem a párkapcsolat a központi motívum az életedben, nem érzed akkora tragédiának sem.
2021. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogyan ne legyen központi motívum, ha egyszer nincs kivel megosztanom a munkám meg az életem során elért sikereket, egy-egy pótcselekvés csak ideig-óráig nyomja el a nyilvánvalót.

Senki nem ölel át soha, nem szeret, ez talán jobban fáj mint a szex hiánya, de az is jó lenne persze.

2021. okt. 2. 20:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyan embereket láttam így megöregedni akiknek valahol saját házon belül van a hiba.

pl. anyám is 50 felett találta meg a párját, és most sikeresen tönkre vágta ezt a házasságát is, a semmiért.

2021. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Amit első mondatban felsoroltál, barátokkal is ugyanúgy megoszthatod. Miért nincsenek barátaid?
2021. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy nem feltétlenül szándékozik megöregedni az ember... Él, amíg a számára fontos családtagjai, rokonai élnek, tovább nem. Én legalábbis így. (30/N)
2021. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzetem. Nem tudom rá a választ. Talán majd egyszer beletörődöm aztán jobban tudom élvezni a jelent. Valahogyan be kell rendezkedni az egyedüllétre aztán majd talán jó lesz.
2021. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6-os megosztom a barátaimmal, de az a fajta "intimitás" ami egy párral van azt nyilvan nem tőlük fogom megkapni, és nem lakom velük.

Lehet, hogy én vagyok fura, amiért a napom elmesélése után/előtt nem ölelem-csókolom őket.

2021. okt. 2. 20:40
 10/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
77%
Mindig, mikor rámjön, hogy szeretnék egy társat, meg hogy engem nem szeret senki, csak körülnézek a környezetemben, és amit látok, az elég ahhoz, hogy egy jó időre elmenjen a kedvem mindenféle ismerkedésről.
2021. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!