Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is nehezen talál társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nehezen talál társat?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre egyre nehezebb párt találni. Volt olyan akiben már reménykedtem hogy lesz aztán hirtelen mégis olyan fura lett utána már nem is érdekelt annyira, valahogyan mindig olyanokban futok bele aki vagy zárkózott, vagy dicsekvő, vagy távol él. Csak én nem értem ezt? El vagyok egyedül nem arról van szó de egy idő után besokalok és valaki hajlamosabb arra hogy gondolkodjon badarságokon tehát saját magát beforgassa. Volt olyan is aki vissza sem írt az oldalokon. Próbáltam már mindenhol de sehol nem sikerült eddig hol lehetne?
2021. nov. 4. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten? En se tudom...sajnos nekem se sikerul part talalnom, de ha ez segit, akkor annyit tudok mondani, hogy nem vagy egyedul ezzel.
2021. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenki
2021. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, nekem túl könnyű volt, ezért elhíztam, hogy nehezítsek kicsit
2021. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

24 évesen én kb viccként fogom fel, hogy milyen nők vannak!Nem tudom komolyan venni őket, mert egyszerűen olyanokat tudnak mondani, amik nem igazak!"Veled akarom leélni az életemet" 2 hét után mondta, hogy ez neki nem megy, neki egyedüllétre van szüksége!1 hét múlva már más csávóval volt! :D

Most nyáron is 3 randimat hagytam ott, mert egyszerűen olyan sötétség van, hogy kész csoda, hogy életképes!Nem tartom magam okosnak, de azért tudok beszélni dolgokról, de ezeket a randikon a lányok ilyen egyszavas válaszokat adtak, mintha kgb ügynök lettem volna....

Siralmas a helyzet!

2021. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
25 éves vagyok, kb a legnehezebb dolog számomra normális nőt találni. Elég jó dumám van, szociálisan fejlett vagyok, van stílusom, neten kb 0 sikerem van, élőben van lehetőség bőven de vagy 30+ osok vannak vagy olyanok akiket nem tudok elviselni. Szóval másnak sem könnyebb
2021. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahh....már én is jó ideje próbálkozom. Tuti recept nincs. Vagyis egy van, élőben kellene ismerkedni. Sajnos nekem arra most nincs lehetőségem így maradt a net.


Legutóbb írja egy csaj hogy tökre szimpi vagyok neki, és tetszik amiket írok magamról, meg akar ismerni. Aztán szóbahoztam hogy már van gyerekem. Szerinted kaptam több üzenetet még tőle? Gondolom kitalálod....

Nem ringatom álomvilágban magam az ismerkedést illetően. De sajnos nagyon sok nő igen.

2021. nov. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rohadt nehezen. De most úgy néz ki, hogy nekem 3 év után sikerült. Te se add fel. Azon múlik a társkeresés manapság, hogy mennyire vagy kitartó a kosarak után. Mennyire próbálkozol fáradhatatlanul új jelöltekkel. De a végén meg fogja érni.


Van egy amerikai előadó, Louis CK, akinek van erre egy nagyon jó mondása:


"Nem sodródhatsz végig az életen, remélve, hogy a szerelem majd belédúszik, mint a plankton a bálna szájába."

2021. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Legalább azt írtad volna le, hogy férfiként keresel nőt vagy fordítva. Rohadtul de nem ugyanaz a probléma.
2021. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, bakker a poszt-kovidi Orbánisztáni sikerföldjén mindenki megtalálja élete szerelmét csak te nem. Ezért is van annyi válás.
2021. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!