Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nehezen talál egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehezen talál egy pasi magának társat, ha ugyanazt várja el amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú, kinézetű 33 éves pasi vagyok. Intelligensnek mondanak, viszont határozatlan, félénk, visszafogott, csendes pasi vagyok. Átlagos 140 ezer nettó jövedelmem van, szüleimnél lakok.


Nincsenek nagy elvárásaim, nem akarok nálam jobb csajt, lehet teljesen átlagos, mint én. Nem baj ha szüleinél lakik vagy nincs magas fizetése. Nem kell hogy határozott, magabiztos nő legyen. A kis félénk lányokat is szeretem.


Úgy gondolom, nem várok elé többet mint amit nyújtani tudok.


2017. febr. 23. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Hogy gondolod, hogy így lehet veled a nulla háttérre családot alapítani?
2017. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Es mibol kezdtek sajat eletet, csaladot stb?
2017. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1. Pontosan emiatt nem várom el hogy a nőnek is jó fizuja legyen, vagy külön lakásban lakjon.
2017. febr. 23. 15:23
 4/22 A kérdező kommentje:

Es mibol kezdtek sajat eletet, csaladot stb?


Miért a férfi teremtsen meg mindent a mai világban, amikor csomó nő vezető és több pénzt kap már mint egy férfi?

2017. febr. 23. 15:24
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értitek?


A Kérdező nem családot alapítani akar egyből, hanem csak egy társat maga mellé... nem kell itt rögtön a családalapítással meg az elvárásokkal jönni.

2017. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5.: sajnos, vagy nem sajnos a 30+ nők nagyrésze sürgősen családot szeretne, ezt a kérdezővel nem lehet
2017. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6.


Nem feltétel fontos a családalapítás.

És ki mondta hogy a 30+ os nőt szeretnék? Nekem egy 22-23 éves nő is teljesen megfelel :)

2017. febr. 23. 15:30
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

7.: jahh, elnézést, hogy neked huszonéves csajszi kell. Hát, szállj le a földre kisapám.

22 éves lány vagyok, az életben nem kellenél nekem

2017. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

#6


A 30+ nőkkel pont ez a baj. Az első férfivel, aki nekik alkalmasnak tűnik, hipp-hopp gyereket csinálnak, utána meg a nagy része itt sír, hogy így meg úgy csalja a férje/párja meg nem fizetik a gyerektartást.


Ezt, ma már nem a férfitól kell kizárólag elvárni. Ha gyereket akar egy nő, az tudja egyedül is eltartani, szerintem!


Ha meg, ebben talál olyan társat, aki komolyan gondolja a családalapítást, azt már huszonéves korában is megtalálja és nincs gond.


(Akinek nem inge, ne vegye magára.)

2017. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
8. Exem 21 éves volt és 4 évig voltunk együtt, szóval szerencsére sok fiatal lány szereti a 30-as pasikat, mert idősebb, érettebb... ;)
2017. febr. 23. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!