Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nehezen talál egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehezen talál egy pasi magának társat, ha ugyanazt várja el amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú, kinézetű 33 éves pasi vagyok. Intelligensnek mondanak, viszont határozatlan, félénk, visszafogott, csendes pasi vagyok. Átlagos 140 ezer nettó jövedelmem van, szüleimnél lakok.


Nincsenek nagy elvárásaim, nem akarok nálam jobb csajt, lehet teljesen átlagos, mint én. Nem baj ha szüleinél lakik vagy nincs magas fizetése. Nem kell hogy határozott, magabiztos nő legyen. A kis félénk lányokat is szeretem.


Úgy gondolom, nem várok elé többet mint amit nyújtani tudok.


2017. febr. 23. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Az vilagos, hogy a no is lehet felsovezeto, de te pont azt irtad, hogy neked megfelel egy csoro, otthonelo full atlagos csaj :D Ketten egyutt ha osszeteszitek a semmit, az utana is semmi marad. Es lehet neked nem fontos a csalad, de a legtobb nonek igen. Ha alkalmi partnert keresel, akkor persze tok mindegy, mid van vagy nincs.

Ja, huszoneves lanyokkal se fogsz tudni osszejonni, mert ok is levagjak rolad, hogy 10 ev mulva is ugyanitt fogsz tartani.

2017. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

200 a nettóm, van házam, kocsim (tehermentes), aránylag jól nézek ki, normális is vagyok. Elvárhatom egy huszonéves vagy 30as nőtől, hogy ugyan ezt virítsa. Vagy csak a "kutyának se kellessz"-el megy az izmozás ? Ha van a lánynak is 140 nettója mint a kérdezőnek akkor havi 280-ból lehessen már meglenni :D.

30/f

2017. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ez a másik, csomó közszférában dolgozó házaspárt ismerek, akik nevelik gyereküket, és ott bizony ennyi a fizu.
2017. febr. 23. 15:42
 14/22 A kérdező kommentje:
Szóval igen, lehet ennyiből családot alapítani, mert ismerek ilyen párokat. Több kollégámnak is ennyi a fizuja és hasonló fizetéssel rendelkezik a felesége és érdekes módon családjuk van, szóval valahogy mégis sikerült nekik? Hogyan?
2017. febr. 23. 15:44
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

13.: akkor meg minek teszed fel a kérdést, hiszen ezek szerint könnyűszerrel találsz csajt magadnak.

Ja, hogy senkinek nem kell 34 éves anyuci pici fia...

2017. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
De gondolom ok nem 33 evesen vagtak bele a nullarol az egeszbe.
2017. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#6, nem úgy vettem észre... 30-as éveim elején havi fél miska nettó volt az átlagos bevételem... és nem vertem nagydobra, nem voltam soha a fux híve sem, nem akartam "megvenni" sem barátságokat/kapcsolatokat/társaságot... de nem tülekedtek a nők, hogy családot szeretnének. Pedig lett volna mire.


A gond itt az elvárás részen lesz, mint sokaknál. Szerintem csak merni kell hinni abban, hogy pontosan azt kaphatjuk, aki nekünk valójában kell. És a saját elképzeléseink nem engedik sokszor észrevenni, hogy akire valójában várunk, már egyenesen bele van tolva a képünkbe.

És valóban igaz az is: ennyi idősen az, hogy az ősöknél laksz, tényleg elég pocsékul adja magát.

2017. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%

Látjátok ez a baj a mai világban. A pénz az alapja mindennek és sajnos az emberi kapcsolatok többségének is.


Kérdező: szerintem lépj ki az utcára és vegyél magadon bátorságot az ismerkedéshez.


Több ismerősömnek is ekkora fizetése van. Mégis tudnak albit fizetni, élni és most született meg az első gyerekük.nagyon sok jó diplomás van aki a közszférában dolgozik például és így élnek. Sajnos most ez van. Viszont több alulképzett ismerősöm gyárban dolgozik és a 200 nettót gond nélkül, igaz három műszakban, de haza viszik.


Kedves huszonéves lány,aki ennyire élesen és érdesen fogalmazott a kérdező párválasztási lehetőségei terén a fizetése miatt. a korosztályunkban könnyen tudok ismerkedni.De az életbe nem foglalkoznék egy ennyire, már ne is haragudj kérlek, felszínes lánnyal. Ne is csodálkozzatok, hogy nem találtok néhányan(nem mind) normális pasit, TÁRSAT -bár sokan csak mondják h azt keresnek, mindkét oldalról, aztán amikor megkapják kifordulnak önmagukból. HA férfit akar egy nő, ahhoz először gondolkodjon ő is érettként. És ez fordítva is igaz.


25f

2017. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azt azért még nem tudjuk, hogy a kérdező a nulláról indulna-e.

30/f

2017. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18.: a huszonéves, élesen foglalkozó lány vagyok. Nem vagyok anyagias, de egy családhoz akkor is kell pénz.
2017. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!