Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nehezen talál egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehezen talál egy pasi magának társat, ha ugyanazt várja el amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú, kinézetű 33 éves pasi vagyok. Intelligensnek mondanak, viszont határozatlan, félénk, visszafogott, csendes pasi vagyok. Átlagos 140 ezer nettó jövedelmem van, szüleimnél lakok.


Nincsenek nagy elvárásaim, nem akarok nálam jobb csajt, lehet teljesen átlagos, mint én. Nem baj ha szüleinél lakik vagy nincs magas fizetése. Nem kell hogy határozott, magabiztos nő legyen. A kis félénk lányokat is szeretem.


Úgy gondolom, nem várok elé többet mint amit nyújtani tudok.


2017. febr. 23. 15:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

havi 280-ból lehessen már meglenni


ha van tehermentes ház meg autó akkor igen lehessen. De sokan úgy kezdik hogy nincs, és azt ha megveszi, és mondjuk havonta a hitelt fizeti rá akkor egyből nem elég sajnos.

2017. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ki is bújt a szög a zsákból.


Leírod nagy szerényen, hogy neked megfelel egy átlagos csaj stb...


De aztán mégis csak kiderül, hogy neked 10 évvel fiatalabb nő kell.


Rossz helyen kopogtatsz ilyen hozzáállással és "egzisztenciával".

2017. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!