Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasi szépnek talál, de csak szexet akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

Akárkinek küldtem már képet, mindenki azt mondta, hogy milyen szép vagyok, az utcán is sokan megnéznek, vagy ha beszélgetésre kerül sor srácokkal, akkor is egyből mosolyognak rám, bókolnak, kedveskednek, elvörösödnek, hülyeségeket beszélnek, zavarban vannak, stb.


Én ezt nem igazán értem, mert teljesen átlagos lánynak tartom magamat. Nem öltözök kihívóan, inkább elegánsan, sminket is csak néha használok, a hajam sem szokott "belőve" lenni, még csak a körmömet sem festem, szóval nagyon természetes külsőm van. Az alakomra figyelek, nagyon sokat futok meg tornázok, de egyáltalán nem nézek ki úgy, mint egy modell, sőt. És nem vagyok az a nagyon vékony lány sem. Kerek popsim van. Szóval furcsa ez az egész.


De ami leginkább zavar, hogy mindenki csak szexet akar tőlem... Ez lehet amiatt esetleg, hogy szerény, mosolygós lány vagyok? Tehát nem az a határozott, magabiztos nő? Mert én nem tudok másra gondolni. Talán azt hiszik, hogy könnyű engem kihasználni. Mert egyébként értelmes és aranyos lánynak tartanak mások.


21L


2016. júl. 20. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Hova valósi vagy írd meg privátban, és esetleg küldhetsz képet és az alapján megmondom mi a gond.
2016. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
ja nekem is jöhet egész alakos portré meg egy CV és árajánlat.
2016. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#2es vagyok, véletlen rányomtam, hogy "válasz elküldése", előzőre akart rálicitálás lenni :D


Szal, valszeg akikkel ismerkedsz <25 év, ők meg a szexen kívül többet nem nagyon akarnak, szóval ne csodálkozz...

2016. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ennek rengeteg oka lehet. Miért vagy olyan biztos abban, hogy csak szexet akarnak tőled? Komolyabb udvarlód még nem volt?
2016. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#3, azert ez durva lesarkitas. Ha lenne eselyem akkor hosszabb tavra terveznek. De nincs jelolt, nem vagyok a nok alma sem, raadasul rohadtul rauntam az allando koroket futni ismerkedesnel.
2016. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Anyu:cikátoktól kérjetek képet!
2016. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kellene egész alakos kép, csinosnak szoktak találni, biztos láttatok már csinos lányokat.
2016. júl. 20. 17:44
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Mindenkinek más a csinos. Csak éppenséggel te lehet egy bombázó vagy csak nem tudsz róla, ha nem is magadról küldesz képet akkor keress egyet google-ben ahol a lánynak olyan alakja van mint neked. Nem nyáladzani akarok a képedre csak így látatlanban nehéz megmondani mi az ok.
2016. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amit még el tudok képzelni, hogy tényleg olyan arányokkal "rendelkezel", vagy olyan kisugárzással, amitől minden férfi beindul. Van ilyen. És akkor nehezebben veszik észre a belső értékeidet, mert már az elejétől irányba áll a nemiszervük.

De na, nem volt még komolyabb udvarlód? Senki, aki azt mondta volna, hogy randit, szerelmet, kapcsolatot akar? Az esélyt egyáltalán megadod a férfiaknak, hogy megismerjenek? Nem lehet, hogy te tudsz be minden jelentéktelen mozdulatot, mondatot szexuális irányultságúnak? És azt érzed, szexet akarnak, ezért elhatárolódsz...? Holott lehet, hogy csak simán udvarolnának neked..?

2016. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mint pl. Jennifer Lopez.
2016. júl. 20. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!