Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasi szépnek talál, de csak szexet akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

Akárkinek küldtem már képet, mindenki azt mondta, hogy milyen szép vagyok, az utcán is sokan megnéznek, vagy ha beszélgetésre kerül sor srácokkal, akkor is egyből mosolyognak rám, bókolnak, kedveskednek, elvörösödnek, hülyeségeket beszélnek, zavarban vannak, stb.


Én ezt nem igazán értem, mert teljesen átlagos lánynak tartom magamat. Nem öltözök kihívóan, inkább elegánsan, sminket is csak néha használok, a hajam sem szokott "belőve" lenni, még csak a körmömet sem festem, szóval nagyon természetes külsőm van. Az alakomra figyelek, nagyon sokat futok meg tornázok, de egyáltalán nem nézek ki úgy, mint egy modell, sőt. És nem vagyok az a nagyon vékony lány sem. Kerek popsim van. Szóval furcsa ez az egész.


De ami leginkább zavar, hogy mindenki csak szexet akar tőlem... Ez lehet amiatt esetleg, hogy szerény, mosolygós lány vagyok? Tehát nem az a határozott, magabiztos nő? Mert én nem tudok másra gondolni. Talán azt hiszik, hogy könnyű engem kihasználni. Mert egyébként értelmes és aranyos lánynak tartanak mások.


21L


2016. júl. 20. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van valami a kisugárzásodban ,amivel tudat alatt is azt jelzed, hogy szexet akarsz , hogy ki vagy már éhezve, ők erre már csak reagálnak. Az intelligensebb férfiak megérzik az ilyesmit, mindegy hogy szerénynek mutatod magad vagy sem.
2016. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát lehet, h nem kellenél nekik többre, vagy ennyire szerencsétlen vagy, h olyat fogsz ki mindig, nem tudni
2016. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
13: Senki nem talált még kövérnek:)
2016. júl. 20. 18:50
 14/17 anonim ***** válasza:
De azért az üzenetekre is luxus visszaírni.
2016. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 ki írt ilyet, h kövér lehetsz? attól, h csak arra kellenél, az nem azt jelenti, h kövér vagy ám :) (#13 voltam)
2016. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én kövérnek találtalak, erre töröltetted a válaszomat, köszönet érte!
2016. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak unatkozol és figyelmet szeretnél. Sérti a lelkivilágod, ha itt GYK-n valaki ismeretlenül lekövérez? Ugyan-ugyan.. Úgy gondolom, egyféle álszerénység az, amit mutatsz.

Amúgy, hogy közösen oldjuk meg mindannyian a problémádat, feltettem neked körülbelül hat kérdést, hátha egyik megválaszolása segít rávezetni téged a válaszra.. az sem érdekelt...? Akkor miért kérdezel? De most tényleg, ez nem számonkérés, vagy valami, csak nem értelek. írunk kábé 15-en, oké, ebből 10 a fütyije után megy, de te a "maradékot" is semmibe veszed. Akkor hogyan vársz segítséget?

2016. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!