Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/156 anonim ***** válasza:
92%
Nem bűn csak felesleges
2021. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/156 anonim ***** válasza:
93%

És így fogod kezdeni az ismerkedést?


- Szia Pisti vagyok 24 éves és szűz, ugye te is szűz vagy?

2021. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/156 anonim ***** válasza:
94%

azert nagyon nem mindegy, hogy a ‘huszonevesen’ az mondjuk 22 vagy 29.

elobbi esetben keresgelj a sajat korosztalyodban, 20-22 evesen siman vannak meg szuz lanyok, bar nem tudom, ezt hogy akarod szurni, rakerdezel 1. randin vagy mi ??


ha huszas eveid 2. feleben jarsz, akkor viszont kicsit irrealis az elkepzeles, mert a legtobb ember addigra mar boven nem szuz es eleg fura lenne 30hoz kozel 20 eves csajokat kajtatni csak azert, mert te szuz vagy.

2021. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/156 anonim ***** válasza:
92%
Nem bűn, hanem hülyeség.
2021. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/156 anonim ***** válasza:
92%

Nem bűn, csak szerintem hülyeség, főleg, hogy azt írod, hogy ez az elsődleges. Ha aztán lefekszetek odalett a legnagyobb dolog, amiért összejöttél vele? Ennek mi értelme?


Másrészt női szemmel nagyon taszító ez a hozzáállás, ha engem kérdezel. Anno két sráccal is csak azért szakítottam meg az ismerkedést, mert vonzotta őket a szüzességem. Hogy lehet elsődleges egy olyan "érték", amit az első szex után elveszítesz?

24/L

2021. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/156 anonim ***** válasza:
86%

értem, hogy szégyelled a tapasztalatlanságod és, hogy azt hiszed így majd tudod leplezni, de csak időt húzod, nem lesz így soha párod

miért nem? Egyszerű: te huszonéves korodig nem tudtál ide eljutni, tehát nulla szociális készséged van. Társíts ehhez egy nőt, aki szintén ebben a cipőben jár. Két nulla szociális készségű ember, aki valószínűleg introvertált és ki sem mozdul a 4 fal közül mégis hogyan ismerkedne össze?

2021. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/156 anonim ***** válasza:
90%
Mikor szűz voltam, akkor is kerültem azokat a férfiakat, akik szerint kétféle nő van. A tiszta, szent szűz, aki azt sem tudja, mi az a f#sz és még szóba sem állt soha férfival előtted, és a nemszűz, aki természetesen egy szemét, rongyos, tripperes qrva. Leegyszerűsített, primitív gondolkodás, látszik, hogy anyu még sosem engedett ki otthonról az emberek közé. Ha találkoztál volna élőben is emberekkel, akkor tudnád, hogy egy szűz lány/nő is sokszor több f#szt fogott, mint kilincset (csak épp alternatív testrészeivel intézte a dolgot) és egy nemszűz is sokszor egyetlen férfival volt együtt egész életében.
2021. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/156 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem bűn, csak megnehezíted a dolgodat.
2021. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/156 anonim ***** válasza:
87%
Nem bűn, csak szűzként sem állnék szóba olyan pasival, aki szerint a szüzességnek köze van az értékemhez emberként és ilyen kritériumot támaszt. Az egyik legnagyobb red flag, ami létezik.
2021. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/156 anonim ***** válasza:
91%
és lehet, hogy egy nem szűzzel könnyebb lenne, mert nem rossz, ha valakinek pici tapasztalata van
2021. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!