Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők, miért nem igénylik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők, miért nem igénylik a szexet? 30éves vagyok és hát, hogy is mondjam , nincs barátnőm... Emberek nélkül én is csak egy senki vagyok.

Figyelt kérdés

A mai nők, miért nem igénylik a szexet?

Szerintem többségében a férfiak el vannak nyomva.

Sokkal több nőt látok, akik csak szórakoznak a férfiakkal.

Kigúnyolják a férfiakat, lealázzák és a szépségüket kihasználva lealacsonyítják őket.

Írjon rám, aki nem ilyen, de komolyan mondom, hogy a mai világban a legtöbb nő szétalázza a férfiakat.

Tisztelet a kivételnek, többségében a nők tehetnek erről?

Vagy csak az én ismerőseim között pont olyannal vagyok együttvéve, aki szétgyalázza a férfiakat?

Lányok? Nincs bennetek egy kis együttérzés?



2021. nov. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
0%
Szigoeú vallási alapú országokban ilyen szexpiaci liberalizmus egyszerűen nem létezik. Meg van mondva, kinek ki lesz a házastársa es kész. Megcsalás? Meghalsz, megköveznek. Vigyázz magadra 51es
2021. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, most teli lett a libero 😱🤡😂

Miért mennék ilyenek közé? Eszem ágában sincs.

2021. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
100%

54 Ó te kedves-rendes aranyos incelfiú! ☺️ És nektek kell ugye a paplan alatt vernetek, míg a szemeteknek nőik vannak, felháborító. Annyira sajnálom.


(Neked semmilyened se lesz soha, hálistennek. És megérdemled.)

2021. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
100%

"a szépségüket kihasználva"

Ja, hogy csak a szép nő számít...

30 vagyok, igényelném. De g*ci ronda vagyok ám - kicsit sok a tesztoszteron nő létemre meg egyebek... Így már nyilván a kutyát sem érdekli, mit igényelnék és mit nem. 😏

2021. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%

Valami azt súgja hogy te vagy a kertitörpe, azok ilyen frusztráltak. Én 175 + magassarkú, hozd a sámlit öcskös, hogy felérj 🤡

Ígérem, nagyon megijedek.

2021. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenem lenne mint te egész nap be lennél zárva és szarrá pofoználak :)"

Te mekkora egy beteg állat vagy... rejtély, miért nem kíváncsiak rátok a nők 🤷

2021. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 A kérdező kommentje:
Kedves lányok :)
2021. nov. 20. 07:42
 58/80 anonim ***** válasza:
100%

Felelj meg önmagadnak, ne másnak.


Én igénylem a szexet, egy megfelelő partnerrel, akivel egyezek méretben, és aktivitásban.

A párom pont ilyen ;)


A nők szeretik a szexet, ez tény, csak nem mindegy, kivel. Aki maszatol rajtuk vagy elmegy két mp alatt, azzal nyilván nem.

2021. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%

17 centi... az exem 16 volt, és meghaltam úgy fájt. Mindig a méhszájamat érte, mert neki tövig be kellett tolni és nem értette meg, hogy bánt vele.

Részben ezért is dobtam ki, mert nem akartam 35 évesen méhszájrákkal létezni az agyatlansága miatt.


A páromnak olyan 14, átlagos méret, de néha még ő is képes megütni ott benn.

2021. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:

Hááát szóhoz se jutok...

Szegény kanos emberkéket megfosztottátok az örömtől. XD

2021. nov. 20. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!