Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők, miért nem igénylik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők, miért nem igénylik a szexet? 30éves vagyok és hát, hogy is mondjam , nincs barátnőm... Emberek nélkül én is csak egy senki vagyok.

Figyelt kérdés

A mai nők, miért nem igénylik a szexet?

Szerintem többségében a férfiak el vannak nyomva.

Sokkal több nőt látok, akik csak szórakoznak a férfiakkal.

Kigúnyolják a férfiakat, lealázzák és a szépségüket kihasználva lealacsonyítják őket.

Írjon rám, aki nem ilyen, de komolyan mondom, hogy a mai világban a legtöbb nő szétalázza a férfiakat.

Tisztelet a kivételnek, többségében a nők tehetnek erről?

Vagy csak az én ismerőseim között pont olyannal vagyok együttvéve, aki szétgyalázza a férfiakat?

Lányok? Nincs bennetek egy kis együttérzés?



2021. nov. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
95%
Normalt irtam nem kicsit.. de sok mas dolgon is mulik a jo szex ugyhogy barmi lehet. Nemis ertem h jon ez ide.. fejben vannak gondok nalad
2021. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
65%

Én igényeltem a szexet, de mindig megválogattam, hogy kivel, mert nálam alapvetően a komoly párkapcsolat része. Az elmúlt négy évben csak a párommal feküdtem le, na még a néha előforduló harmadik személyekkel, illetve egyszer egy másik párral.


Ha szingli lennék, meglennék a maszturbációval, mert olyan férfival nem vágyok a szexre, akihez nem köt semmi. Egy alkalmim volt és bár nagyon élveztem, mégse volt az igazi.


Mégis milyen együttérzésre gondolsz? Szánalomból senki nem fog veled lefeküdni (nagyon helyes). Meg miért írna rád most bárki, őszintén?


Ha emberek nélkül egy senkinek tartod magad, ott komoly problémák vannak...

27/N

2021. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:
Oké... Tényleg nyomorom van. Szexualpszihológus?
2021. nov. 18. 18:12
 24/80 anonim ***** válasza:
75%

#23

Nem, neked sima pszichológus kéne.

27/N

2021. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
87%
Úgy bírom, mikor azért panaszkodnak a férfiak, hogy mennyire nehéz szexhez jutnijuk, de különben még mindig az a megítélés van, hogy csak a férfiak élhetik ki szabadon a szexuálitásukat, mert amelyik nő ezt megteszi, az egy olcsó r.banc. Hát ne csodálkozzatok, hogy nehéz. Most akkor döntsétek el, mit akartok. Ti azt szeretnétek , ha minden férfinek magas lenne a body count-ja, és minden nőnek viszont alacsony, de így nem jön ki a matek, maximum ha egymással dugtok. :DD
2021. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
85%

Mert közönséges vagy (itt is az 5-ik mondat után már a farkadat lóbáltad), unalmas és szánalmas vagy. Egyik sem vonzó egy nőnek. Közben meg játszanád az eszed, hogy te mekkora személyiség vagy és nem akarsz megfelelni. Nem is tudsz!

Jelenlegi önmagadért pedig nem fognak szeretni, mert irritáló a személyiséged. És ezt nem én mondom, hanem a tények!

Tényleg keress fel egy normál pszichológust, mert soha nem lesz párod!

2021. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim válasza:
98%

"Pedig a méreteim jók, 17 cm."


Mindig vicces ez a f..szméregetés, mintha nem tök mindegy lenne, hogy mekkorával maszturbálsz.

2021. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
6%
Egy újabb kérdés, ahol a frusztrált p.csák tudják oltogatni a kérdezőt, hogy menjen pszichomókushoz, közben inkább jópár válaszolóra férne ez rá....agybaj a köbön...
2021. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim válasza:
98%
19:45... Megsértődtél mert te is frusztrált vagy mint a kérdező, vagy mi van? :D
2021. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
98%
Igényeljük. Mármint a jó szexet. A többi kell a halálnak. Nem akarunk belemenni valamibe csak azért, hogy valakinek a törékeny önbizalmát óvjuk. Muszájból nem szexelek és akivel rossz a szex, azzal nem fogom eljátszani, hogy jó és nem is fekszek alá addig, amíg nem tesz azért, hogy jó legyen.
2021. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!