Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a blackpill, bluepill,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a blackpill, bluepill, redpill?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmi incelek által használt szavak. Mit jelentenek? És mi az a Stacy? A Chad-et már tudom, azt megtaláltam neten. Chad=alfa hím.

2021. nov. 12. 13:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Örülök hogy örülsz kérdező!

És mi lesz most?

Beállsz incelezőnek itt a gyk-n vagy miért érdekel annyira?

2021. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
61%

Én így definiálnám:


Chad: Ma felmész a Tinderre, vagy kimész az éjszakai életbe a városban, holnap reggel egy nővel ébredsz. Ha ezt meg tudod tenni Chad vagy.


Stacy: Csinálsz egy instagram vagy Tinder profilt és holnapra találsz egy modell kinézetű arab herceget, aki havi 1 millió forint juttatás mellett kitart téged szexuális szolgáltatás ellenében. Ha ezt meg tudod tenni, Stacy vagy.


Blackpill: A színtiszta igazság a nőkkel és a párkapcsolatokkal kapcsolatban a mai világban.


Hogy mi az igazság, kiderül ebből a videóból:

[link]


Redpill: Egy életfilozófia, amiről pár idióta az interneten azt hiszi, nőhöz fogja juttatni. Valójában főleg kivénhedt szingli anyukákra hajtó 40+ -osok és Chad -ek lesznek vele sikeresek, a többiek egy idő után kilépnek. A redpilleseknek vannak jó tanácsaik is, mint például hogy gyúrd ki magad meg hogy keress sok pénzt.


Bluepill: A követői azt hiszik, még mindig az 50 -es években élünk és minden férfinak lehetősége van a boldog párkapcsolatra. Szerintük ha valakinek ez nincs meg, annak oka a személyiség, amit pszichológussal, hobbik keresésével és mindenféle egyéb nem működő baromsággal (Szabó Péter önfejlesztő kurzusa) lehet fejleszteni.

A bluepill követőit gyakran rajta lehet kapni önellentmondáson. Például ha valakinek nem megy a csajozás, a fodrászhoz küldik, viszont ha az illető kopaszodik, akkor meg a borotvát javasolják.

2021. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

A kopaszodásra adott válasz jó példát mutat a 3 pill megkülönböztetésében:


Blackpill: A kopasz férfi nem kell a nőknek. Ha ilyen problémád van, egyél finaszteridet/kenj a fejedre minoxidilt, majd egy év után, mikor látszik a hatás, menj el hajtranszplantációra.


Redpill: A kopaszodás nem baj, mert férfias. Csak gyúrd ki magad és növessz szakállt - megj: Ahogy látható, a redpill is működhet, ha alapból Chad vagy majdnem Chad vagy.


Bluepill level2(boomer férfiak): Amíg nem vagy kopasz teljesen, menj fodrászhoz, aki szépem megcsinálja. Ha teljesen kopasz vagy, borotváld le a hajad és jó lesz. A kopaszodás amúgy nem számít annyira, fő a személyiség.


Bluepill level1(feminista nők): A kopaszodás nem számít. A nőket a személyiség érdekli. Akit nem, azok meg kevesen vannak és neked amúgy se ők kellenek, mert te inteligens vagy.

2021. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Mi az az incelező? Aki szívatja őket? Vagy mi?

Nem, én egy nő vagyok, 10+ éves párkapcsolatban, egyszerűen érdekel a jelenség, mert tényleg lesokkoltak az incelek kommentjei😳 Elolvastam azt a kétszáz feletti válaszos utolsó inceles kérdést, de egyszerűen nem akartam hozzászólni, ez már... nemtom... De pl. a laposföld hívőkről is elolvastam mindent, mert az is egyszerűen annyira kész volt, hogy nem akartam elhinni! Szóval elolvastam az egész elméletüket, még videót is néztem, hogy megértsem őket. Egyszerűen csak meg akarom érteni az embereket. Érdekelnek ezek a furcsa jelenségek. Ráérek.

2021. nov. 12. 17:32
 25/28 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem az alapján a provokatív kérdés alapján kéne megítélni őket amit abban az általam is ismert kérdésben látsz!

Mert ott már egy elvadult (nők részéről) anyázós, válaszul megerőszakolós dolgok röpködnek, amelyek nem része a problémának, csupán frusztrált nők kirohanásai nemkülönben frusztrált férfiak ellen.

Azt értettem incelező alatt hogy esetleg te is beállsz ócsárolni őket, mert itt jópar nőnek de több férfinak is ez a hobbija. Ezekbe az emberekbe ugyanis könnyű belerúgni, mert társadalmilag elég hátrányos helyzetben vannak.

Aztán persze néhányuk véleménye eléggé visszatetsző is, és egyesek úgy csinálnak mint ha minden incel ugyanazt akarná.

Itt sokféle ember van, nagy az isten állatkertje

2021. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem olyan, mint a laposföld elmélet. Egyszerűen az utóbbi 10 évben az történt, hogy a nők felmentek az internetre, ahol kiderült, hogy egy éjszakai kiruccanásra a legszebb modell kinézetű férfiakat is megkaphatják.


Innentől a nők egy részének az igényei teljesen elszálltak, az átlagos férfi pedig már nem kell nekik. Nyilván ez nem minden nőre igaz, de a kieső elszálltt igényű nők miatt az átlagos férfiakat is elfogadó nőkre sokkal több férfi jut, így a párkeresés a férfiaknak sokkal nehezebb lett.

Aztán persze az átlagos férfiakat is elfogadó nők ahogy látják a 100+ like -ot Tinderen, nyilván kinézet alapján kiszelektálják a kinézet alapján a legjobbakat és csak velük beszélnek. Ennek következménye aztán az, hogy a nőhöz nem jutó férfiak szociális készsége is degradálódik, tehát a nők is jogosan írják, hogy a személyiség miatt húzták jobbra azt a modellt.


Összességében azt lehet mondani, hogy ma már csak a kinézet számít a legtöbb nőnél. Én azon az állásponton vagyok, amin a linkelt youtuber is, azaz, hogy ez nem mindig volt így, a jelenség csak a párkapcsolati piac (az internet egy húspiaccá tette az ismerkedést a való életben is mindkét nemnek.) eltolódásának a következménye.


Ha 10 éve kapcsolatban vagy, akármilyen rossz is ott, ne szálj ki belőle, mivel szerintem nem akarod látni a valóságot még akkor se, ha nőként te vagy a haszonélvezője (ez is vitatható).

2021. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez még nagyon chillles. Nézz be a hardcore incel szekcióba. Na az az igazi gyakori feeling!
2021. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

"Azt értettem incelező alatt hogy esetleg te is beállsz ócsárolni őket, mert itt jópar nőnek de több férfinak is ez a hobbija. Ezekbe az emberekbe ugyanis könnyű belerúgni, mert társadalmilag elég hátrányos helyzetben vannak."


Nem hiszem, hogy a kiírt kérdésem megválaszolása kellene ahhoz, hogy én is beállhassak az incelek elleni harcba. Anélkül is beléjük állhatnék, ha akarnék, de bármennyire is sokkoló amiket írnak, nem visz rá a lélek, hogy belerúgjak egy hátrányos helyzetű emberbe. Nem csak a szánalom/sajnálat tart vissza, hanem a félelem, hogy esetleg felrobbantok valamit valakiben, és az incelek szerintem időzített bombák.

2021. nov. 12. 19:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!