Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a blackpill, bluepill,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a blackpill, bluepill, redpill?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmi incelek által használt szavak. Mit jelentenek? És mi az a Stacy? A Chad-et már tudom, azt megtaláltam neten. Chad=alfa hím.

2021. nov. 12. 13:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Az összeset megtalálhatod a neten, szóval mi is valójában a célja a kérdésednek? :D
2021. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Na most találtam valami angol nyelvű cikket a bluepillről, de nem értem, vki magyarázza el légyszi
2021. nov. 12. 13:28
 3/28 A kérdező kommentje:
nyilván nem tudok angolul, a fordítózás meg érthetetlenül fordítja le nekem, és érdekel, mert nemrég tudomást szereztem ezekről az incelekről, és annyira lesokkolt, hogy érdekel
2021. nov. 12. 13:29
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

stacy az kb a chad megfeleloje noben, uresfeju, butacska jocsaj, akire a ferfiak csorgatjak a nyaluk.

kb ennyit tudok, ezek a pillezesek mar nagyon elmebetegek..

2021. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Kiirtad ket napja is, keresd vissza.
2021. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

AHhhhhhhh


Javaslom egy incel-szótár megalkotását itt a gyakorin. Lenne egy ilyen kis fül, amire rákattinthatsz: Gyk a Gyk-n belül.


És akkor 1/3-dal tuti kevesebb lenne itt a kiírt kérdés

2021. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%

#6 Én beszélek angolul, de azért szoktam néha google translatezni angol szövegeket magyarra. Teljesen érthető minőségben adja vissza az angol szöveget. Ez már nem az ősi webforditas.hu korszak, amikor egy értelmezhetetlen maszlag jön ki. (bár azokon anno jókat röhögtem)


Tehát a kérdező simán bevághatná magát a google translate pilótafülkéjébe és kibogarászhatná magának a szavak jelentését. Ha érdekelné. Ha nem

trollkodni / provokálni akarna. (Amúgy az #5-ös válaszoló le is vágta. Ez a szeretetcsomag kérdező ugyanis már befosott ide valami hasonlót nemrég)

2021. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Miért kérdezgetnék valamit kétnaponta? Ha egy ilyen sokkoló jelenségről kérdezek, az már egyből provokálás? Várom, hogy szokás szerint kiélje a frusztrációját néhány ember az első oldalon, aztán hátha valaki válaszol. Egyébként rákerestem itt gyk-n arra h incel, de nem dobott ki ilyen kérdést.
2021. nov. 12. 14:07
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
8# általában "társkeresés", "ismerkedés" hesteg mögé szokták maszkírozni az incel-kérdéseket. Hidd el, napi nyolcszázezer ilyen kérdést írnak ki :P
2021. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%
#8 Sokkoló jelenség? Lebuktál, incelbéla.
2021. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!