Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a blackpill, bluepill,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a blackpill, bluepill, redpill?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmi incelek által használt szavak. Mit jelentenek? És mi az a Stacy? A Chad-et már tudom, azt megtaláltam neten. Chad=alfa hím.

2021. nov. 12. 13:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
10# Te vagy a bélázós kommentelő? Oh, szia emeseeee
2021. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Mit buktam le?


Jézusom, itt mindenki megőrült?

2021. nov. 12. 15:10
 13/28 anonim ***** válasza:
66%

Annyiszor leírtam már hogy tényleg el kéne mentenem a szövegét, és akkor csak beillesztve tudnám közölni.

De most inkább tényleg menj a google-re és keresd ki egy magyar szó beszúrásával, akkor biztosan kiad egy-két magyar nyelvű leírást is.

2021. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"A fekete pirula a következőkre utalhat:


Blackpill , Swansea külvárosi területe, Wales

A fekete pirula ideológia , fatalista hiedelmek halmaza

Black Pill Red Pill , egy ausztrál lemezkiadó

Black Pilled , a Smile Empty Soul amerikai rockegyüttes kiterjesztett lejátszású zenei albuma"

2021. nov. 12. 16:23
 15/28 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt innen fordítottma. Tényleg könyörögni kell? A nemtom hány kötözködő válasz helyett, ha 1 vki leírja, már vége lenne a kérdésnek

2021. nov. 12. 16:24
 16/28 A kérdező kommentje:
Amíg leírtad, hogy jajj annyiszor leírtam, már leírhattad volna
2021. nov. 12. 16:25
 17/28 anonim ***** válasza:
98%

Jó legyen, megtaláltam!

3 féle irányzat van az incel ideológiának:


- A bluepill aki álomvilágban élve elhiszi azokat a mantrákat amiket nők szoktak mantrázni a férfiaknak tanács címen. Ők hisznek benne hogy egy szép napon majd megtalálja az igaz szerelmét akkor is ha soha esélye sem volt erre.


- A redpill a törtető, akik a PUA doktrínák szerint próbálja az esélyeit maximálni, és már nem hiszi el a hazugságokat amikkel a nők etetnék őt. Hisznek benne hogy majd kemény munkával eléri céljait ami a szex vagy a párkapcsolat is lehet.


- A blackpill (nem bleckpill!) a feladó, aki már nem látja értelmét a nőkért való küzdelemnek, mert abban hisz hogy a siker eleve elrendeltett, az ember külső és/vagy belső jegyei eleve meghatározzák a nők terén való sikerességedet amin alig tudsz változtatni.

2021. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Elégedett vagy kérdező!
2021. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%
Bocsánat, ? akart lenni a végén
2021. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nagyon! Kössz! És rákerestem mi a szhar az a PUA, és ezt meg is találtam! Ment a zöld. Élmény volt srácok. Igazi GyK élmény <3
2021. nov. 12. 17:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!