Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért sértődnek meg azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért sértődnek meg azon ha a férfi megkérdezi, a puncin meg a kinézeten kivül mit tesznek le az asztalra?

Figyelt kérdés
Nem diploma meg ilyenolyan dolgokra kell gondolni hanem amitől nőies nő a nő és a férfi nem agyvérzést kap tőle.
2021. okt. 31. 18:24
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
43%
Én még mindig aztmondom hogy ez az egész a badoo, tinder, meg az instaf.os miatt van
2021. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki leírja hogy nem diplomára gondol, mintha az nagy cucc lenne ? Ehh mondjuk Magyarországon vagyunk..
2021. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
95%
42: Igen. Amíg nincs érettségid azt gondolod, az hatalmas dolog. Ugyanez a helyzet a diplomával is.
2021. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Na, a diploma... A másik baromság. Sok olyan diplomást ismerek, akit bottal sem piszkálnék meg, mert már egyetemen elitta az agyát, lusta, életképtelen, megbízhatatlan, arról meg ne is beszéljünk, hogy manapság a kereset sem ettől függ. Semmivel sem látok nyerőbbnek egy diplomás embert, sőt... Diplomás körökben sokkal több az életképtelen ember (hiába szépítjük), a nagy többség hihetetlen mennyiségű arroganciát halmoz fel a semmire, a szóban forgó emberekben nincs semmi alázat - ami mindennek az alapja, főleg a tanulásnak. Nem értenek semmihez, büdös a munka, az élet 22-25 éves korig a züllésről szól. Ez már rég nem talentum, hanem pénz és kitartás kérdése. Seggelni, puskázni mindenki tud. Gondolkodni kevesen. Évről - évre azt érzem, hogy az egyetemek futószalagként működnek. Mindig gyanakvó vagyok, ha valaki felsőfokú végzettségű. Rengeteg lelki sérült, kiégett, elhasznált, kártékony, kompenzáló ember kerül onnan ki... Nem csoda, ha semmit sem látnak az életből 25 évig.



Én sem vagyok aluliskolázott. A család java egyetemet végzett, doktorizott. A baráti körömet is felső középfokú vagy felsőfokú végzettségű emberek teszik ki. Jó körökben mozgunk. Ugyanakkor a szülőfalvamban javarészt alapfokú végzettségű emberek között nőttem fel. Úgy gondolom, széles rálátásom van. Gondolkodom és megmaradtam embernek is. Sokakkal ellentétben nem érzek késztetést arra, hogy túlértékeljem a papírokat. Szerintem aki az EMBERT ilyen szempontok alapján ítéli meg, azzal senki semmit nem veszít. Esetleg egy rakás fejfájást.

2021. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
79%

44: "Nem értenek semmihez, büdös a munka, az élet 22-25 éves korig a züllésről szól. " ebből látszik, hogy nem igazán volták egyetemen soha.

Ez pont olyan sztereotípia, minthogy a szakmunkás csak a tippmikszeléshez ért, meg a reggeli csavaros feleshez.

Valójában ez nagyjából az emberek 10 százalékára igaz, amit te mondassz.

2021. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
38%
Inkább 10% az igazán használható... Csak ez sokaknak fáj és nem divat kimondani. Pont egyetemi koleszos tapasztalataimat szőttem bele... Ebből látszik, hogy gyaníthatóan a 90%-ba tartozol...
2021. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
46: Én mondjuk nem koleszos voltam (ingáztam). De elenyésző kisebbség volt, amit mesélsz :)
2021. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
38%
Még annyit hozzáfűznék, hogy a diplomával betöltött állások nagy részét lazán betölti egy középfokú végzettségű ember is. Bankban dolgozó bölcsészek, akár magyar szakkal, természetesen betanítva... Ilyen ismerősöm is van. Egy könyvelő előbb elboldogul, pedig hivatalosan "csak" középfokú a végzettsége. Csak a futószalag miatt van miből válogatni. Másik példa: diplomás adminisztrátorok, semmi fizetésért, kevés logikával... Igen gyakori. A férjem például emelt már ki középfokú végzettségű embert vezetőnek, mert annyira hozzáértő és hasznos volt az illető. Ellenben mondtak már fel mérnöknek, mert totál életképtelen volt. Ő is gondolt egy nagyot, csak nem értek vele semmit... Tudnék számos példát felhozni, de nem ér annyit. Lényegtelen. Igazából csak a papírok túlértékelésére akartam kitérni, mert szóba került. Tudom, tudom... Aki magára ismer, az mindig megsértődik, ezért nem lehet igazat mondani és bizony rohadt sok van belőlük. Ettől még lesz, akinek féltünik, hogy milyen sok a használhatatlan ember. Már nagyon elrugaszkodtam a fő témától, úgyhogy be is fejezem. Aki érti, az érti.
2021. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
48: Azért államilag finanszírozott képzésre nappalin bekerülni (és végig is csinálni) ne mondd már, hogy nem kell IQ, mert ezt akárhogy csavarjuk nem lesz igaz. Egyetértek, hogy nem a papírtól függ semmi, de nem kell bagatelizálni sem. Nyilván más akinek papa kifizette, hogy kettes érettségivel is diplomás legyen, de ezt egy kalap alá venni azzal aki mérnök lesz "hátszél" nélkül, szerintem jogosan felháborító és nem azért, mert "magára ismer" bárki.
2021. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!