Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 éves férfi vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves férfi vagyok és még soha nem volt barátnőm. Ha ismerkedés alatt megtudja ezt egy lány, tuti, hogy leráz. Ha megkérdezi, mióta vagyok szingli, nem akarok kamuzni neki. Lányok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne hazudj neki! Van egy csomó kicsit duci de kedves nő. Ha ilyenekkel ismerkedsz akkor lesz aki elfogad így. És bevezet a szexbe is.
2021. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Hazudj neki! Én bekamuztam magamnak négy barátnőt is ilyen helyzetben, sosem derült ki! 😁


32/F

2021. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teljesen tapasztalatlan, bár csak 3-szor szexeltem idáig, azok is inkább csak bénázások voltak...
2021. jún. 5. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem például nem lenne kizáró ok, hogy nem volt még barátnőd, és ismerek nőket, akik szintén így állnak hozzá. Szóval akár úgy is dönthetsz, hogy megmondod az igazat, persze belekalkulálva, hogy sok lány tényleg le fog rázni, viszont idővel találhatsz egy olyat, aki elfogad, akivel őszinte lehetsz.


A másik lehetőség, hogy kamuzol, ilyen esetben szerintem elég annyit mondani, hogy egy ideje nem volt semmi komoly. Csak légy következetes, ha megkérdezi pl, hogy mióta vagy szingli vagy milyen hosszú volt a leghosszabb kapcsolatod, legyen rá kész válaszod és ahhoz tartsd magad.

2021. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Cimbora, saját tapasztalatból mondom. Nem lesz csajod. Ha csak nem leszel hajlandó rondával leállni. Annak meg tök mindegy, hogy volt-e csajod vagy nem.
2021. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nemrég jöttem össze egy 29 éves sráccal (ismerkedés alatt töltötte be). Az elejétől nyíltan lekommunikálta hogy az egész helyzet új neki, ebből sejtettem mi a szitu. Sokadik randin azt is elmondta, hogy több éve tinderezik, sikertlenül, csak pár randi volt. Egyszerűen a helyzet, hogy nekem ő kell, türelmes vgyok vele és cserébe mindent megkapok amire vágyom egy kapcsolattól. Figyelmet, szeretetet, hűséget, bizalmat stb.

Ja és kifejezetten szép lánynak mondanak, nem vagyok ronda.

Ha a kérdéssel akarnál trükközni,akkor hozd fel te, hogy 'neked volt korábban hosszútávú kapcsolatod?'. És ha visszakérdez, csak annyit mondasz, hogy neked nem volt még egy évnél hosszabb vagy valami hasonló

2021. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem fogsz tudni mit kezdeni. Aki nem fogad el igy, az nem fog akkor sem, ha valahogy sikerul egy kapcsolatba bekerulnod. De nem hiszem, hogy ez lenne a vizvalaszto. Sokkal inkabb az, hogy a masik mereget, vannak pozitiv es vannak negativ dolgok, amit az ismerkedes soran lat nalad, ez csak az utolso csepp lehet a poharban. Mindenkeppen javits a metakommunikaciodon, azzal jobb benyomast teszel osszesegeben, es akkor egy ilyen is beleferhet. Bar meg ekkor is eros red flag sokaknak.
2021. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29 évesen már könnyebb nem lessz, 20 -as évek elejéig még lehet gyerekesen viselkedni amit kihasználva bugyuta helyzetekből komolytalanul felszedni fiatalabb lányokat, de ahogyan idősődik az ember már nem tudja ezeket a lapokat eljátszani a koránál fogva..
2021. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem randizni? Hagyjad öreg, ha eddig nem ment, ezután miért menne? Keress egy hobbit meg egy jó pszichológust.
2021. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!