Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért sértődnek meg azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért sértődnek meg azon ha a férfi megkérdezi, a puncin meg a kinézeten kivül mit tesznek le az asztalra?

Figyelt kérdés
Nem diploma meg ilyenolyan dolgokra kell gondolni hanem amitől nőies nő a nő és a férfi nem agyvérzést kap tőle.
2021. okt. 31. 18:24
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mit kellene letennie? A férfi mit tesz le a faxon meg a kinézetén kívül?
2021. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%
Én ilyenkor csak nézek mint Rozi a moziban, hogy az ilyen undorító férgek nőgyalázó kérdései és válaszai miért maradhatnak itt.
2021. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom a kérdező szerint attól nőies egy nő, hogy főz, mos, takarít, gyereketnevel, és bomba teste van, emellett okos, tanult, jó állása van, és ez csak az alap. A valóságban meg már attól elélvez ha Marika néni rámosolyog a Tescoban.
2021. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
82%

Felossegteljes felnott eletet elek!

Van munkam, helytallok benne, fizetem a szamlaim, nevelem a gyerekeim, ellatom a haztartast, megoldom a felmerulo problemakat, meg tudom szervezni az eletem, minosegi kapcsolataim vannak. Minosegi szabadidot tudok biztositani a csaladomnak es sajat magamnak, Van olyan tevekenysegem ami oromet okoz.


Te mit tudnal ehhez az elethez hozza tenni?

2021. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

7


És hogyan jutottál arra, hogy akár egy kicsi esélye is lehet annak, hogy itt bárkit is érdekel a véleményed arról, hogy ki milyen "punci"?

2021. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
95%
Én nem sértődőm meg rajta, az arra érdemes férfiak úgyis tudják, hogy mit kaphatnak a nőktől, a te képletes asztalodra még köpni se köpnék.
2021. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
86%
#16 👍👍
2021. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
89%
Csak tudnám végre, hogy egy pasi mit tesz le az asztalra. Már attól el vannak szállva, ha van munkájuk és néha felporszívóznak. :DD
2021. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
22%
Unalmasak vagytok mindannyian. Csak simán ki kell maradni a párkeresésből, nem kapok agyvérzést a manipulálás meg veszekedés miatt, a nő nem tud megcsalni ha nincs nő és miután a szüleim meghaltak végre megölhetem magamat
2021. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
84%

Nagyjaból leírták már a lényeget.

Szerencsére nem ilyen körökben mozgok, ahol ez a szint. Értelmes férfiismerőseim vannak, szóval ki kéne gyógyulni a proli-nentalitásból és akkor talán a világ is kinyílna.

2021. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!