Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő megkérdezi hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megkérdezi hogy mi a férfi munkája az már gold digger?

Figyelt kérdés
Első randin megkérdeztem egy férfitől, erre hogy ilyen olyan gold digger vagyok tuti. És utcán elővett egy marék aprót és hozzámvágta...
2018. márc. 15. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán idióta... de lehet triplán inkább.
2018. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez ugye csak kamu?

Látod, ezért ne randizz senkivel gyakorlóról! 😂😂😂😂

2018. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2. Sajnos ez nem kamu és randivonalról találkoztam
2018. márc. 15. 11:59
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez meg milyen kerdes?

Legalabb megtudtad, hogy utolso luzer paraszt volt a kiszemelted.

Hogyne szamitana a munka. Ott toltod a fel eleted.

Csak azt nem ertem, hogy ezek a pasik valoban azt hiszik, hogy a szerencsetlen semmi 200 K-jukra palyazik mindenki?

2018. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

2. Vagyok

Mi szoktunk randi előtt egy kicsit beszélgetni, aztán döntjük el, hogy lesz-e egyáltalán élőben találkozás.

Az első öt kérdésben benne van a "mivel foglalkozol". Még sose első randin derült ki.

Amikor elkezdett osztani, te kivártad, hogy előveszi az aprót? Vagy zsebbe be volt készítve?

Szóval ez a szituáció nem túl életszerű.

2018. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2. Zsebébe volt 3 db érme
2018. márc. 15. 12:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, agyilag rokkant, es direkt erre keszult 😀
2018. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 mikeXxX ***** válasza:
100%

Nem ő volt Olcsó János 😂😂😂?

A válaszom pedig nem gond ha megkérdezi 😊 ! 38f

2018. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem azért kérdezted mert te nem dolgozol ezért csak X összegű kereset felett vagy hajlandó randizni mert annyiból tud megfelelő színvonalon eltartani akkor nem vagy gold digger.

Feltételezem hogy nem a keresete felé indultál volna a munkájából, hanem a szakmája, érdeklődése, mindennapjai vagy valami ilyesmi felé. Ez egy tök normális beszédtéma.

A pasi meg tökhülye.

2018. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a munkáját kérdezi és nem a keresetét, akkor szerintem ez még nem az a kategória.
2018. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!