Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő megkérdezi hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megkérdezi hogy mi a férfi munkája az már gold digger?

Figyelt kérdés
Első randin megkérdeztem egy férfitől, erre hogy ilyen olyan gold digger vagyok tuti. És utcán elővett egy marék aprót és hozzámvágta...
2018. márc. 15. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem minimum becsületsértés, amit tett. Komplexusos idióta
2018. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
A csorosagtol teli lehet komplexussal
2018. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
6%
Miért érdekelt a munkája? Tényleg,miért fontos,hogy ki milyen munkát végez? Engem nem szokott egyáltalán érdekelni, a lényeg,hogy legális legyen és becsületesen csinálja. A nőknek a nagy mániája ez,hogy a foglalkozásról faggatóznak.
2018. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Aki ilyet tesz, az egy idióta! Örülj, hogy ilyen hamar kiderült. Mégis milyen dolgokról lehet beszélni az első randin? Ki mit szeret és mit nem? Mivel foglalkozik? Mit csinál a szabadidejében? Kedvenc akármije? Hova mennek (vagy nem) legközelebb?
2018. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A hülyéje elszórja az aprót én meg sokszor úgy vadászom itthon össze,hogy tudjak kávézni a munkahelyen. Nem azért,mert annyira csóró lennék,hanem mert általában nincs nálam készpénz.
2018. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

Van egy olyan mellékjelentése, és ez egyre erősebb, mivel egyre több a golddigger, a sok rossz tapasztalatnak ez az eredménye.

Én nem kezdenék golddiggerezni ennyitől, de jobban figyelnék az erre utaló jelekre, mert találkoztam már ilyenekkel, és bizony ha fizetős nő kéne, a rosszlányokon nézelődnék...

2018. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok az agresszió híve, de az ilyennek repülne a saller. Bmeg, tudni akarom mivel tölti a napja legnagyobb részét... Az ilyenek nagyon fennhordják az orrukat és nem valóságban élnek. Bocsássa meg a világ, hogy nem akarom az életemet egy állandóan ingázó vagy tisztességtelen munkát végző (pl. bulvár újságíró) emberrel összekötni az életemet.


Meg most gondoljatok bele, bárki megkérdezi tőlem, hogy a kiszemeltem mit tanult, mit dolgozik, hol él akkor mindre azt mondom, hogy "nem tudom, de szépen énekel"? :D Azt se kérdezhetem meg hány éves, mert akkor meg életkorista vagyok?

2018. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura. Ha csak barátkozol valakivel, akkor is megkérdezed, mivel foglalkozik.
2018. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

En is megkerdezem ismerkedesnel,mi a munkaja. Mar csak eldonthetem,hogy tul sokat dolgozo emberrelnem jovok ossze vagy olyannal,akit hirtelen hivhatnak dolgozni es lemondja a programunkat emiatt. Kerdezo,megertelek.

N

2018. márc. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!