Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi megkérdezi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi megkérdezi, hogy sírsz-e az jelent vmit, hogy irántam érez valamit?

Figyelt kérdés
Egy percre kiment a kollegám a helységből,mire visszajött fújtam az orromat.Rámnézett és addig nézett míg nem mondtam valamit.Allergiás vagyok,ezt is válaszoltam neki,mire rámnézett és visszakérdezett biztos nem sírsz?Szerintetek?Ide nem illő kommenteket nem szeretnék.Köszönöm. :)
2017. jún. 8. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi a munkátok? Nike cipőket gyártotok Kínában?
2017. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ne álmodozzál...
2017. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne már, ez most komoly?!

Persze, hogy érez irántad mélyen gyökerező szerelmet.

2017. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Holnap le is térdel eléd megkérni a kezedet.

Öhm, ennyire sivár érzelemvilágú emberekkel vagy körbevéve, hogy máris mély érzelmeket látsz az empátia legminimálisabb megnyilvánulása mögött?

2017. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:
Nem. Ez semmit se jelent.
2017. jún. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hozzátenném,hogy mástól nem kérdezte meg sose...

Volt amikor megkérdezte,hogy sírtam-e már..

2017. jún. 9. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy síró nőkre veri. :D
2017. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

<SZARKAZMUS>


Igen, sőt, a kérdéséből egyértelműen látszik, hogy nagy esküvőt tervez, három közös gyereket akar veled (legalább egy kislányt), nagy, kertes házat fog építeni fehér kerítéssel és lesz egy szép labrador kutyátok. Szerény jómódban, stabil biztonsgában fogjátok felnevelni a gyerekeiteket, és öregkorotokban derűs, mély szeretettel néztek majd egymás szemébe, némán emlékezve az egykori bűvös szavakra: "Biztos nem sírsz?".


</SZARKAZMUS>


Ha egy férfi megkérdezi tőled, hogy nem sírsz-e, az azt jelenti, hogy kíváncsi rá, hogy sírsz-e vagy sem. Ez feltételezhet bizonyos nagyon alapvető törődést, de igazán értelmetlen dolog csak ebből levezetni bármit. Ne tedd!

2017. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha az is érdekelte mi volt a bajom mikor beteg voltam?
2017. jún. 24. 15:25
 10/10 Fish1 ***** válasza:
Ebbe se láss bele többet. Nekem a haverjaim és a távolabbi ismerőseim is megkérdeznek ilyet.
2017. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!