Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet az, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet az, ha a férfi egyszerűen megkérdezi a nőt, hogy van-e kedve járni vele?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Háááát... kicsit olyan tinisen hangzik, de működHET, mondjuk sok függ attól, hogy mikor és hogyan kérdezi meg.

Ha egy idegen nő elé ezzel állsz oda, akkor biztos vagyok benne, hogy nem lesz nagy sikere az akciónak.

Ha már alakulgat valami, randiztok, megvan a szimpátia, már csak le kell fixálni a dolgot, akkor működhet... bár ismétlem, elég gyerekesen hangzik. :)

2019. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Persze, ha a nőnek bejön.
2019. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Ezt valahogy kardinálisabb módon kéne a tudtára adni, hogy konkrétan össze akarsz vele jönni, mert így eléggé pongyolán hangzik. Kb. mintha azt kérdezném, hogy van-e kedve elnyalni egy fagyit.
2019. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Inkább csókold meg.
2019. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Kezedben egy BMW vagy egy Audi kulccsal, Armani ingben, Rolexxel a karodon 100%!!!!!! A nők azonnal le is rántanak!

Ha csóró vagy - pattintanak! akkor marad a rosszlányok.hu, meg az, hogy rájössz ott sokkal értelmesebb csajokat találni. Ha pedig 10-15 év múlva is az oldalon keresgélsz találhatsz olyan csajokat akiket ma egy klubban felszednél, csak annyit válogatnak, hogy kiöregednek és nekik sem marad más, mint a testükből élni!!!!!!

2019. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem.

En előbb meg akarom ismerni.

2019. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát pár randi és csók azért még így is kellene szerintem... 26f
2019. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tinis. Hány évesek? Működhet, csak kicsit fura. Hogy álltok egymással eddig?
2019. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Kizárt dolog, mert nem tudom. :D
2019. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!