Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért sértődnek meg azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért sértődnek meg azon ha a férfi megkérdezi, a puncin meg a kinézeten kivül mit tesznek le az asztalra?

Figyelt kérdés
Nem diploma meg ilyenolyan dolgokra kell gondolni hanem amitől nőies nő a nő és a férfi nem agyvérzést kap tőle.
2021. okt. 31. 18:24
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ ki kérdezi. Akivel párkapcsolatban vagyok, az nem kérdez ilyen marhaságot, mert tisztában van vele. Másnak meg mi köze. Csak tapló parasztok kérdeznek ilyet.
2021. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarnék olyan emberrel lenni akár egy percig is, aki láthatóan csak a nyomorúságát akarja rajtam levezetni? Sok aranyos hapsi van, ilyen a kivert kutyának sem kell. Én sem kérdeznék ilyet senkitől, mert ez egy totál felesleges, támadó gesztus. Tisztában vagyok a párom dolgaival, nem kell versenyeztetnem és nem is tenném. Az ember nem ezért ismerkedik.
2021. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
46%
Nem sértődöm meg, ha nem tetszik, nem kell maradni, van másik 30 ember fél óra alatt Tinderről akit ez nem zavar.
2021. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
9%

Mert nem akarják érteni, hogy ez egy az itteni pökhendi válaszaikra általánosságban feltett kérdés. Legalábbis én így értelmezem, hogy ez a fikázó válaszokra, magas lóról fogalmazott még magasabb igényekre való reflektálás.

Nagyon szájbarágósan még oda kellene tenni, hogy a leírtakon kívül, amiért automatikusan jár vissza egy fizimiska és egy péló, még mit tesznek hozzá a másik életéhez annak tükrében, amilyen elvárásokat megfogalmaznak. A kérdezőnek nem kell letenni semmit, meg gondolom (ha egy csöpp esze van), nem is így ismerkedik.

2021. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy komoly kapcsolatba senkinek kell semmit letennie az asztalra hanem a két félnek szeretnie egymást...
2021. nov. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy ez nem egyedi probléma. Pár napja pl. Hasonló thread-et olvastam 4chanon (r9k-n). Csak angolul.

Szerintem ez a ki mit tesz le az asztalra követelmény az online randizási szokások és randizási kultúra miatt van, ami a swipeolós appok közvetlen következménye.

Ugye ott az embereket főleg a kinézetük alapján szelektálják. És a nőknek egyszerübb matcheket kapniuk mint a férfiaknak.

Emiatt jött létre az ú.n. looksmaxxxing, moneymaxxxing, gymmaxxxing (elég hülye neve van) stb stb, önfejlesztés stratégia.

És ez alapján alakul ki az a szemlélet hogy - ha ŕn nekem ennyit kell fejlesztenem magamon hogy egyáltalán barátnőt találjak akkor én is szeretnék egy olyan barátnőt aki szintén annyi energiát beletett önmagába.

Olvastam olyat is hogy a csávó kigyúrta magát és hírtelen dagadt nők kezdtek udvarolni neki. Nem éppen az amit várt.

Visszatérve a fő csapásvonalra, szerintem mindkét oldalnak szerényebbnek kell lennie és nem a tökéletest hajhásznia.

(If you want prince charming you better be cinderella)

2021. nov. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék szerény, de nincs mire.
2021. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
42%
#37 Ezt hogy érted
2021. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
87%
Pl hogy én vettem az asztalt;)
2021. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
47%

vannak nők akik el vannak szállva maguktól nincs eszük (diploma nem erre gondolok) sima józan észre gondolok,csak azért mert jól néznek ki van éppen jó a seggük megaláznak embereket nőket pasikat egyaránt.

Ha az ilyen típusú nőkre irányul ez a kérdés akkor fogalmam nincs,az ilyentől egy prosti is jobb.

Viszont elég ritka az ilyen és ez megjelenik a pasik köz is van aki el van ájulva magától stb stb.

2021. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!