Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglepjem a szülinapján ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepjem a szülinapján ha nem is ismer ?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok hozzá? Tudom hol dolgozik és mikor végez odamennék és ott odaadnám az ajándékom ami a kedvenc itala és egy kis apróság amit én készítettem. Örülnétek neki? Vagy ez gyerekes és inkább ne ?
2021. okt. 31. 12:05
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

40. Rendben, ez a Te véleményed bár mi a beteg abban ha valaki megtetszik ? És beszélnék vele….

Ha nemleges választ adna és én erőszakkal koslatnék utána , az durva dolog lenne ! De ilyet nem tennék.

2021. nov. 1. 20:16
 42/49 anonim ***** válasza:
70%
ez nemcsak az én véleményem, itt szinte mindenki ezt írta, h. beteg vagy és gáz.
2021. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
42 Nem, nem írta mindenki ezt. Kár kötekedned.
2021. nov. 1. 20:40
 44/49 anonim ***** válasza:
72%

Ó jaj! Houston , baj van! ....

....A központban....


Cicu, gyorsan felejtsd el ezt a gáz ötletet, mert tényleg nagyon para! De írhat itt mindenki neked, hogy ez milyen buta ötlet, neked nem jut el a fogaskerekekhez, mert látható hogy valami beragadt oda és nem látsz tisztán, hogy ez milyen kellemetlen szituációt fog neked szülni. Bár ezt inkább magadnak köszönheted majd, hogy egy életre elvágod nála az esélyed, ha egyáltalán lenne nála egy minimális... Sokkal egyszerűbb és normálisabb az, hogy üzenetet küldesz neki a neten. Ennél többet nem kell tenned, a többi adja magát. Ha ír ír, nem akkor nem. Legalább nem személyesen égeted le magad előtte.


Szívesen!

2021. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
74%

Mar irtam, hogy nem kerdest tett fel. Onigazolni akar es megerositest szerezni.


Most ha 1 ismeretlen pasi miatt ennyire para, kepzeld el ha szerelmes lesz miket fog csinalni. Orankenti telefon, gps lekovetes, jatszmak es erzelmi zsarolasok:D

2021. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
45 De , kérdést tettem fel. De attól még a zaklatás nem ezt jelenti. Amiket meg Te írtál mint óránkénti telefon meg GPS nos Nemtudom honnan találtad ki.
2021. nov. 2. 08:06
 47/49 A kérdező kommentje:
De szó sem volt ilyenekről!! Nem kell hozzátenni a sztorihoz meg kitalálni !
2021. nov. 2. 08:06
 48/49 A kérdező kommentje:

Nos akit esetleg érdekel az ügy kimenetele. Ma volt.

Odamentem, igaz ajándék nem volt nagyon meglepődött igyis de abszolút kedvesen és pozitívan fogadta. Persze ettől még nem biztos, hogy lesz belőle több de akkoris ☺️

2021. nov. 4. 19:15
 49/49 anonim ***** válasza:
nekem 8
2021. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!