Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem van csak olyan vágyam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van csak olyan vágyam, hogyha lenne barátnőm akkor el szeretnék vele szökni a világ elől egy olyan helyre ahol kevés a lakosság és mindenkitől/mindentől távol és senki sem ismer minket?

Figyelt kérdés
Például egy Alaszkai part menti házba vagy ilyesmi ^^
2020. dec. 6. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szép mese, szép álom.

De szép lehet a valóság is.

Például, valahol az Őrségben egy tanyán.

2020. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez fura. Aszociális vagy, vagy mi okod lenne erre?
2020. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, csak nyugalmat akarok.
2020. dec. 6. 16:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért éppen Alaszka? 😊
2020. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként a nyugalmat ne kívül keresd.
2020. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, tetszenek a hegyek. Lehetne egyébként Dél Amerika legdélebbi pontja is vagy akár Izland.


Igazából úgy képzeltem el, hogy olyan helyen lennénk ahol csak a természet van és mondjuk fél-egy óra autóútra lenne egy település ahol az alapvető dolgokhoz, mint az élelem azért hozzá tudnánk jutni. Szóval így nyugiban távol a világtól olyan jó lenne élni. Gondtalanul..

2020. dec. 6. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor a férjemmel összeköltöztünk, akkor kitalálta, hogy költözzünk el Kanadába, mert neki mindig is ez volt a vágya. Most egy nyugis kanadai kisvárosban élünk, ahol kevesen élnek, távol van a nagyvárostól, senki nem ismert minket, és rengeteg tó, erdő van, szabadidőnkben rengeteget járunk túrázni. De ez azért nem olyan egyszerű, ehhez jó végzettség, nyelvtudás, alaptőke kell, mert romantikából sehol sem lehet megélni. Nyugodtan csak akkor tudsz élni, ha megvan az anyagi feltétel hozzá. Mert például miből tartod fenn az autót, veszed meg az élelmiszert?
2020. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezeken a helyeken (alaszka, skandináv országok, tanyák/farmok bárhol a világon) van a legnagyobb férfitöbblet, mert a nők többsége valami miatt menekül innen, amíg egy férfi elvan a mezőgazdaság/faipar/halászat és hasonló munkahelyekkel, addig egy nőnek sok lehetősége nincs, és lássuk be, szellemi téren nem is túl izgalmasak ezek a helyek
2020. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondolom azért dolgoznánk :D
2020. dec. 6. 16:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Oszt miért kell hozzá barátnő ?
2020. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!