Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismer itt valaki olyan felület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer itt valaki olyan felületet amin külföldiekkel pontosabban Oroszországban élőkkel lehet chatelni esetleg beszélgetni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy Orosz hölgyel. Eddig emailt használtunk de szeretnék vele chatelni vagy esetleg beszélni. Azt olvastam hogy sok nemzetközi programot mint például face korlátozzák a hazájában. Azt szeretném kérdezni hogy ismertek olyan chatelésre alkalmas programot amin keresztül tudnánk beszélgetni. A válaszokat előre is köszönöm.

2021. jan. 2. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem a nőt kérdezed meg?
2021. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
#1 gondolom az említett hölgy telefonkártya feltöltést javasolt. ;)
2021. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
2 Ez jó! :D
2021. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
94%
Vk?
2021. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Telegram. - Idén júniusban függesztették fel az említett platform blokádját Oroszországban, mondjuk ebben szerepet játszott a koronavírus is, de jelenleg bármiféle tiltás nélkül használható, a jövő pedig képlékeny...
2021. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Nem kérte a hölgy hogy töltsék föl a telefonját 😅. Nem dőlök be az ön dolgoknak.
2021. jan. 2. 14:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Telegramm ezt még nem ismerem.
2021. jan. 2. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem ismertem, amíg a nyár végén nem kezdtem el oroszul tanulni. Néhány e-mail váltás után, a Moszkvában élő tanárnőm ajánlotta fel először ezt az applikációt. Azóta is ezen tartjuk a kapcsolatot és itt kommunikálunk. Telefonra és számítógépre is letölthető, teljesen ingyenes és rengeteg lehetőséget kínál (képek, videók, hangüzenetek és dokumentumok küldésére is alkalmas, valamint csoportbeszélgetésekre is tökéletes, emellett a világ legnagyobb részén használható). Bár látatlanban voltak fenntartásaim, de a letöltés után pozitívan csalódtam benne... Én mindenképpen ajánlom! - Sok sikert az ismerkedéshez! :)
2021. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A telegramm bevált és működik. Ezer hála és köszönet. Először a Viberre gondoltam hogy megpróbálhatnánk. De ez jobb. Köszönöm 😀👌
2021. jan. 3. 19:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!