Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglepjem a szülinapján ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepjem a szülinapján ha nem is ismer ?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok hozzá? Tudom hol dolgozik és mikor végez odamennék és ott odaadnám az ajándékom ami a kedvenc itala és egy kis apróság amit én készítettem. Örülnétek neki? Vagy ez gyerekes és inkább ne ?
2021. okt. 31. 12:05
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
82%
Én is azthittem ilyen csak a filmekben létezik, de megtörtént és imádtam azt az időszakom. Ajándékként éltem meg és most is egy ilyenre várok. Szerencsés vagyok mondhatni, vagy nem tudom ezt minek nevezhetném.
2021. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy random nő odajönne hozzám hogy boldog szülinapot azt hinném itt a vég eljött a bérgyilkosom megmérgezni

Nem esik le neked de az hogy tudodba szülinapját, mikor végez és a kedvenc italát jelzi azt hogy megfigyeled és ez ijesztő nem imponáló ha beszélsz is vele nehogy megemlíts a szülinapját amíg ő nem mondja vagy látsz valamit amiből felhozhatod

és csak simán menj oda hozzá nem fogsz olyan ürügyöt találni ami nem ijesztő lenne, de az nem jött le hogy te vagy a nő vagy férfi mert ha a nő vagy olyat elsüthetsz karácsony körül hogy odamész egy fagyönggyel hogy az alatt csókolózni kell, de beéred egy közös itallal is ez még talán viccesebb is lenne

2021. nov. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

32 En vagyok a nő. Igen kicsit tényleg utána érdeklődtem. Csak úgy gondoltam a szülinap jó ürügy, mert a szia, tetszel nekem és úgy hallottam, szingli vagy…nos ennyire én sem vagyok merész.

De meg akarom próbálni, hátha szerencsém lesz, mert attól, hogy itthon szomorkodok egyedül, nem lesz jobb.

2021. nov. 1. 07:06
 34/49 anonim ***** válasza:
74%

Barmit irhattok neki nem akarja felfogni.


A baj az, hogy a pasiknal ez a para jelenseg red flag kulonosen akkor ha nem ismeri, nem tetszik a csaj, nem is kicsi. Raadasul egy leendo kapcsolatot hazugsaggal kezdeni "jaaaj eppen erre jartam", mikozben para mod kemkedtel utana, gyerekes.


Kapcsolatban is igy kemkedsz a masik utan, meg lenyomozod? Vagy ha tetszik valaki, akkor ennyire megszallott modon uldozod? Para


Meg nem akarsz tucat lenni. Mindenki tucat, plane elsore, ismeretlenul.


Tudjatok hogyan lehet egy pasit megfogni? Oszinteseggel, erdeklodessel. Ennyi. Mert amit a kerdezo csinal szerintem nemhogy nem romantikus, de megszallott (ami nagyon para) , egy szep jatszma es ez bizony tucat. Az oszinte kommunikacio a ritka.

2021. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

34 Ha egy közös ismerőssel beszéltem róla, az miért kémkedés?

Te sosem beszélsz senkivel, senkiről?

Nem üldözöm,azért jóhogy már egyesek kitalálnak dolgokat, nyilván ha nem vevő a beszélgetés, ismerkedésre akkor hagyom. Nem leszek erőszakos.

Amugy mi a nem őszinte? A szia tetszel pont őszinte…. Csak nah ezzel indítani ürügy nélkül fura.

2021. nov. 1. 07:49
 36/49 anonim ***** válasza:
80%

Nem muci, hanem oszinten leirod neki mit erzel, mit gondolsz.


Felelosseg? Az. Nehez? Az.


Mindig jobb, mint kemkedni. Ha egy pasi csinalna ezt veled, akit lehet nem ismersz, nem tetszik neked mit csinalnal, ga szulinapodon megvarna munka utan egy csokor viraggal es csokival mondvan jaaaj erre jartam.


Szerintem futnal. Vagy kirohogned, ahogy a noket ismeren benne van

2021. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Ha van közös ismerősötök, az már félsiket. Kifaggathatnád, hogy jár-e valahova rendszeresen, edzeni, kutyát sétáltatni, hobbizni stb. Ez egy jó kiindulópont. Ha valahol rendszeresen "véletlenül" összefuttok, amennyiben tetszel neki, valószínűleg megpróbál majd ismerkedni, vagy ha nem, már lesz egy közös pont, ami alapján leszólíthatod. Vagy használd a közös ismerőst kerítőnek. Az is sokszor bevállt már a történelemben. 21. század ide vagy oda, a férfiak többsége nem igazán rajong a durván nyomulós nőkért.
2021. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
félsiker.. autocorrector xD
2021. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
37 A közös ismerős tényleg csak ismerős, tehát nincs vele iylen szinten jóban, hogy hova szokott járni és mikor. Annyi, hogy egy helyen dolgoznak… dehát többszázan dolgoznak ott mivel ez egy gyár.
2021. nov. 1. 14:50
 40/49 anonim ***** válasza:
62%

Te beteg vagy, nem kicsit.

Felejtsd ezt el sürgősen.

2021. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!