Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglepjem a szülinapján ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepjem a szülinapján ha nem is ismer ?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok hozzá? Tudom hol dolgozik és mikor végez odamennék és ott odaadnám az ajándékom ami a kedvenc itala és egy kis apróság amit én készítettem. Örülnétek neki? Vagy ez gyerekes és inkább ne ?
2021. okt. 31. 12:05
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
62%

Honnan tudod mi a kedvenc itala? Ennyire jó megfigyelő lennél? Honnan tudod mikor végez? Mindenesetre elég bátornak tűnsz, hogy ismeretlenül így mernél lépni a kiszemelted felé. Engem kellemesen meglepne egy ilyen intenzív kezdeményezés. Önbizalmad ezek szerint van. Nem értem eddig miért vártál. Kellett valami ürügy gondolom. De ha ennyire ott vagy a szeren pont leszarnám ciki vagy mit fog gondolni. Ráhajtanék.

Régen volt egy nő egyetemen. Azt sem tudtam ki ő. Néhány órán láttam az előadóban. De mindig hangosan köszönt mosolyogva mikor láttam és feldobta a napom bár a köszönés diszkrétebb, mint meglepni ajándékkal stb. Rá emlékeztetsz valamiért. 😁

2021. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

11 Az hogy mikor végez nem nehéz tudni mert gyarban dolgozik és műszakban , azt meg mindenki tudja mikor végeznek… a kedvenc italát kideríteni kis nyomozás kellett de nem volt nehéz.

Igen az ürügy miatt vártam. Odamenni hogy szia, tetszel nekem eléggé fura lenne. Annyira még én se vagyok bátor.

2021. okt. 31. 12:36
 13/49 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom.. Ez eszedbe ne jusson. Nagyon gáz.
2021. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
13 Rendben akkor jobb ötlet ? Írtam h aki szerint ezt NE az írjon már építő jellegű ötletet.
2021. okt. 31. 13:30
 15/49 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Szerintem sem jó ötlet elémenni csak így, elég bizarr... Viszont az nem volna rossz szerintem, ha írnál neki egy levelet, amiben felköszöntenéd és elhívnád koccintani szülinapja alkalmából. Oda vihetnéd a kedvenc italát is.

2021. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
64%

keress egy hobbit, vagy valami elfoglaltságot.


nagyon creepy vagy és amit tervezel az kb zaklatás

2021. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát így ne. Én megenni, inni sem merném, amit idegen ad 😊
2021. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
78%

Az is durva, ha csak úgy megvárod, és elmondod, hogy tetszik. Ezt szorozd be tízzel, ha tudod a szülinapját és ajándékkal várod.

Keress rá módot, hogy valahol "véletlenül" összefussatok, és meg tudd szólítani. Lehet, hogy te bele vagy zúgva, de ő azt se tudja, hogy létezel. Egy vadidegen vagy. Azt is kalkuláld bele, hogy attól, hogy szingli, még nem köteles bárkivel összejönni, aki leszólítja. Elég esélyes, hogy egyszerűen nemet mond.

Ha úgy mész oda, hogy tudsz róla ezt-azt, akkor legfeljebb arra van esélyed, hogy elmenekül, vagy rendőrt hív.

2021. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőre idegenként sehogy ne akarj neki ajándékot adni. Ha velem történne ez kicsit furcsán néznék az illetőre mert nem keveset nyomozhatott ha idegenként ilyesmiket tudna rólam és ilyen nyomozós pár nem kéne. Főleg ha be se jössz neki akkor duplán gáz.
2021. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

15 Persze, csak a levelet hogy adom oda? Ha meg már oda adom el is mondhatom….


16 Most miért baj az ha tetszik valaki és szeretnék a közelébe férkőzni? Nem bántani akarom!!


18. Utcán megszólítani még rosszabb nem? Nem tudom mikor merre jár ez valtozo, a munkahelye amit tudok az a “fix “ szóval ha megszólítani akarom, akkor csak valami munka előtt / után. De inkább utána mivel oda fele gondolom nem akar elkésni.

Tisztában vagyok vele, attól még simán elküldhet, de mégis úgy érzem jobb tenni valamit, azért amit/ akit szeretnék mint itthon keseregni egyedül, hogy de jó lenne…


Mondjuk az, hogy rendőrt hív azért az túlzás lenne? Nem leütni akarom csak beszélni vele, amit ha nem szeretne nyilván tudomásul veszem és megyek…


19 Nemtudom akkor ha mindneki szerint ennyire gáz az ajándék akkor lehet hagyom. Csak kedves akartam lenni.

2021. okt. 31. 14:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!