Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak párkapcsolati problémáinak társadalmi okokkal magyarázása miért számít tabunak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon meg máshol is azt vettem észre, hogy ha egy nőnek vagy valamilyen kisebbségnek akármilyen problémája van, ami hátráltatja az életben, a vitában egyéni problémákon kívül rögtön felmerülnek a társadalmi problémák is, amire aztán jönnek a lehetséges megoldások is. Ugyanez érvényes akkor is, ha egy férfi munkaerőpiaci helyzetéről van szó.


Ugyanakkor ha egy férfi párkapcsolati problémájáról van szó, az csak az adott egyén, vagy esetleg a másik fél(az résztvevő nő) személyiségbeli hibája lehet és csak ilyen irányú megoldás képzelhető el, bármi mást megemlíteni tabunak számít.


Miért van ez? Miért küldik a férfit egyből pszichológushoz, ha a párkapcsolati probléma okát a társadalomban látja? Miért tabu a társadalmi változás megemlítése ilyenkor?


Sokan mondanám, hogy itt csak arról van szó, hogy az emberek féltik a feminista mozgalom eddig elért eredményeit, viszont ma még ez sem igaz. Én például amikor a saját problémáimról írtam, egyik lehetséges megoldásként felvetettem az önkéntes női migráció segítését a harmadik világból, hogy a nők aránya növekedjen. Ez nem korlátozza senkinek semmilyen jogát és nem akadályozza a feminista mozgalom céljait sem, továbbá maguknak az ideérkező nőknek is jó, mivel javul az életszínvonaluk. Ennek ellenére még erre is megkaptam az őrült jelzőt meg hogy menjek pshichológushoz, annak ellenére, hogy maga az ötlet onnan jött, hogy actually smároltam egy dél amerikai lánnyal az egyik szórakozóhelyen a nyáron -- tehát annyira csak nem rossz a személyiségem.



2021. okt. 29. 11:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk ebben megmutatkozik anyuci seggnyalása: a világ változzon meg a kedvemért, nehogy nekem kelljen tenni valamit.
2021. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:

46: A költözéssel az a gond, hogy lehet, hogy ezt a problémámat megoldaná, viszont cserébe kapnék egy rakás másikat. Hogy élnék meg például a fülöp szigeteken, ha még angoltanárnak se vesznek fel, szemben az amcsi incelekkel.


Ettől függetlenül erősen foglalkoztat a digitális nomád életmód, ami talán még működhet is. Ezen kívül írtam ki ilyen irányú kérdést a Punta Monai kommunáról. Lehet számomra egy ilyen közösség lesz a megoldás.


Kicsit mondjuk furcsa, hogy ezt kapom a társadalomtól értékes fiatal férfiként.

2021. okt. 29. 13:33
 53/83 anonim ***** válasza:
93%
Értékes? Ez miben nyilvánul meg?
2021. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 A kérdező kommentje:

49: Nyilván szeretnék szerelmet is, viszont az a tapasztalatom, hogy ha egy nő nem közeledik szexuálisan az adott férfihoz, szerelem se lesz akár évek alatt se, hiába van meg a közös hang a két fél között.


Ugyanakkor ha a nő az első napon lefekszik, utána közös hang nélkül is lehet szerelmi kapcsolatot létesíteni alkalmazkodás útján. A szerelem kapuja a szex a legtöbb nőnél, tisztelet a kivételnek. Mondjuk én ezt a kivételt nem nagyon látom.

2021. okt. 29. 13:38
 55/83 anonim ***** válasza:
93%
"értékes" Hát barátom, a leírtak alapján biztosan nem használnám rád ezt a szót. Egyébként van szociális életed? Őszinte és mély barátságaid? Ismerősök, akik kedvelnek?
2021. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező! Miben nyílvánul meg a nők magas elvárása? Te mit látsz elérhetetlennek ennek kapcsán? Mit nem tudsz nyújtani a nőknek?
2021. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:

"Őszinte és mély barátságaid? Ismerősök, akik kedvelnek?":


Igen, de a társaságomban nincsenek szabad nők. 3an párkapcsolatban vannak, a többiek self denying incelek, bár egyre kevésbé, mivel őket is elkezdtem bevezetni a blackpill -be, természetesen csak óvatosan, az incel szótár használata nélkül.

A barátaim között egyébként van olyan, aki szerintem redpill követő, de hozzám hasonlóan ő is azt csinálja, amit én. A redpill szótár nélkül szép óvatosan próbálja a többieket bevezetni a redpill -be. Legutóbb sörözéskor volt is egy burkol redpill vs blackpill vitánk. Vicces volt, ahogy mindketten megpróbáltuk burkoltan beszélni a konkrét szavak(Chad) meg tételek kimondása nélkül. Másik haverom csaja természetesen már ennyiből is pszichológushoz küldött mindkettőnket.

2021. okt. 29. 14:03
 58/83 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom, a közeletekbe se mernék menni. Mi lenne, ha normál ember módjára élnétek és gondolkoznátok? Megnyugtatlak, az egyetlen értelmes tag közületek a lány, aki pszichológushoz küldene titeket és az is valószínű, hogy legfeljebb pár hónap múlva ő is ott fog hagyni titeket.
2021. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik legnagyobb intő jel számomra, ha egy férfi olyan szavakat használ, hogy "Chad", "blackpill" és társai. Ez önmagában elég ok lenne arra, hogy soha többet ne beszéljek vele.
2021. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:

59: Élőben nem használom.


"legfeljebb pár hónap múlva ő is ott fog hagyni titeket.":


Ez igaz, mégpedig a csávó kinézete miatt.

2021. okt. 29. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!