Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak párkapcsolati problémáinak társadalmi okokkal magyarázása miért számít tabunak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon meg máshol is azt vettem észre, hogy ha egy nőnek vagy valamilyen kisebbségnek akármilyen problémája van, ami hátráltatja az életben, a vitában egyéni problémákon kívül rögtön felmerülnek a társadalmi problémák is, amire aztán jönnek a lehetséges megoldások is. Ugyanez érvényes akkor is, ha egy férfi munkaerőpiaci helyzetéről van szó.


Ugyanakkor ha egy férfi párkapcsolati problémájáról van szó, az csak az adott egyén, vagy esetleg a másik fél(az résztvevő nő) személyiségbeli hibája lehet és csak ilyen irányú megoldás képzelhető el, bármi mást megemlíteni tabunak számít.


Miért van ez? Miért küldik a férfit egyből pszichológushoz, ha a párkapcsolati probléma okát a társadalomban látja? Miért tabu a társadalmi változás megemlítése ilyenkor?


Sokan mondanám, hogy itt csak arról van szó, hogy az emberek féltik a feminista mozgalom eddig elért eredményeit, viszont ma még ez sem igaz. Én például amikor a saját problémáimról írtam, egyik lehetséges megoldásként felvetettem az önkéntes női migráció segítését a harmadik világból, hogy a nők aránya növekedjen. Ez nem korlátozza senkinek semmilyen jogát és nem akadályozza a feminista mozgalom céljait sem, továbbá maguknak az ideérkező nőknek is jó, mivel javul az életszínvonaluk. Ennek ellenére még erre is megkaptam az őrült jelzőt meg hogy menjek pshichológushoz, annak ellenére, hogy maga az ötlet onnan jött, hogy actually smároltam egy dél amerikai lánnyal az egyik szórakozóhelyen a nyáron -- tehát annyira csak nem rossz a személyiségem.



2021. okt. 29. 11:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
84%
Engedélyezték, ja. Költözz már el.
2021. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
91%
#39 Mert amit a kérdező csinál az nem vegytiszta nőgyűlölet, ugye? De abban egyetértünk, hogy adja fel, baromira unalmas már a hisztériája.
2021. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:
39: Azért jók ezek a beszélgetések az utókornak, ha egyáltalán lesz olyan utókor és nem egy Mad Max szerű világban fogunk élni.
2021. okt. 29. 13:24
 44/83 anonim ***** válasza:
84%

#37: na itt van elrontva az egész, ettől vagy defektes. Neked a nő csak egy eszköz, egy tárgy, a szexuális igényeid kielégítésére.

A kapcsolat nem arról szól, az esetek többségében nem is úgy kezdődik, hogy a nő "szexuális vággyal alád fekszik". A Nőt (sic!) meg kell hódítani, majd akkor megjön a szexuális vágy is. Te vegyél gumibabát, neked az való.

2021. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 A kérdező kommentje:

"Társadalmi probléma okozza a férfiak párkapcsolati problémáit" ----> vegytiszta nőgyűlölet.


Na erről szól a kérdés szövege.

2021. okt. 29. 13:26
 46/83 anonim ***** válasza:
85%

Miért

Nem

Költözöl

El

?

2021. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
96%
Nincsen társadalmi probléma. A társadalmat nem érdekli a farkad.
2021. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 A kérdező kommentje:

44: Nagyon szeretnék szexelni egy nővel, aki valóban szeret engem legalább szexuálisan -> defektes vagyok.


Gondolom egy igazi férfinak nincsenek vágyai, csak kötelességei.

2021. okt. 29. 13:28
 49/83 anonim ***** válasza:
83%
#48: pontosan. Mert te nem párt akarsz, hanem szexpartnert, de mégis azzal magyarázod, hogy egy férfinak (?) a társadalmi problémák miatt nem lehet nője. Ha azzal próbálkozol a nőknél, hogy gyere feküdj alám, és közben szeress is, nem pedig azzal, hogy elcsábítód, beléd szeret és ezért szexel is veled, akkor igen, defektes vagy, és nem csoda, hogy nem kellesz senkinek.
2021. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
93%

Szeret szexuálisan, ezt vonzódásnak hívják. Miért nem költözöl?


Ez olyan, mintha azt mondanám, de megnézném a Taj Mahal-t, írjunk petíciót, hogy ássák körbe, és tegyék le a Hősök terén ahelyett, hogy repülőre ülnék és elmennék megnézni.

2021. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!