Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak párkapcsolati problémáinak társadalmi okokkal magyarázása miért számít tabunak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon meg máshol is azt vettem észre, hogy ha egy nőnek vagy valamilyen kisebbségnek akármilyen problémája van, ami hátráltatja az életben, a vitában egyéni problémákon kívül rögtön felmerülnek a társadalmi problémák is, amire aztán jönnek a lehetséges megoldások is. Ugyanez érvényes akkor is, ha egy férfi munkaerőpiaci helyzetéről van szó.


Ugyanakkor ha egy férfi párkapcsolati problémájáról van szó, az csak az adott egyén, vagy esetleg a másik fél(az résztvevő nő) személyiségbeli hibája lehet és csak ilyen irányú megoldás képzelhető el, bármi mást megemlíteni tabunak számít.


Miért van ez? Miért küldik a férfit egyből pszichológushoz, ha a párkapcsolati probléma okát a társadalomban látja? Miért tabu a társadalmi változás megemlítése ilyenkor?


Sokan mondanám, hogy itt csak arról van szó, hogy az emberek féltik a feminista mozgalom eddig elért eredményeit, viszont ma még ez sem igaz. Én például amikor a saját problémáimról írtam, egyik lehetséges megoldásként felvetettem az önkéntes női migráció segítését a harmadik világból, hogy a nők aránya növekedjen. Ez nem korlátozza senkinek semmilyen jogát és nem akadályozza a feminista mozgalom céljait sem, továbbá maguknak az ideérkező nőknek is jó, mivel javul az életszínvonaluk. Ennek ellenére még erre is megkaptam az őrült jelzőt meg hogy menjek pshichológushoz, annak ellenére, hogy maga az ötlet onnan jött, hogy actually smároltam egy dél amerikai lánnyal az egyik szórakozóhelyen a nyáron -- tehát annyira csak nem rossz a személyiségem.



2021. okt. 29. 11:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
94%
De, a szexrabszolgaság sérti a jogokat, te agyament barom.
2021. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
95%
Napi hiszti. *ásít
2021. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
93%
Napi incel kérdés✔️
2021. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
1: Nem írtam egy szóval se szexrabszolgaságról. Annyit írtam, hogy ha növelnénk a nők számát olyan nőkkel, akik elfogadnak olyannak, amilyen vagyok, talán jobb lenne a helyzetem. Másik dolog, hogy több nő -> alacsonyabb elvárások ugyebár.
2021. okt. 29. 12:08
 5/83 anonim ***** válasza:
94%

Tekintve, hogy a párkeresés magánprobléma, ezért sose lesz társadalmi változás emiatt.


Egyébként attól, hogy egyszer megcsókoltál valakit, még lehet borzalmas személyiséged. Az lenne jó bizonyítása egy szerethető személyiségnek, ha lennének valódi barátaid, esetleg párod és ha a környezeted alapvetően tisztelne és kedvelne.

2021. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
95%

"Másik dolog, hogy több nő -> alacsonyabb elvárások ugyebár."


Ez egy baromság, mint ahogy az összes többi felvetésed. :)

2021. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:

Nyilván több féle megoldás létezik és van olyan, ami sokaknak nem tetszene a mai világban. Amit látok viszont, hogy már önmagában a probléma felvetése és a társadalmi szintű megoldáskeresés is tabunak számít. Ennek eredménye persze, hogy aztán a pszichiátriára küldött megoldásokon gondolkozó férfiak szép lassan radikalizálódnak értelmes társadalmi párbeszéd hiányában.


Mintha a feministák saját maguk alatt vágnák a fát.

2021. okt. 29. 12:15
 8/83 anonim ***** válasza:
95%

"több nő -> alacsonyabb elvárások"


Engem nem érdekel, hány másik nő van, az elvárásaim maradnak.


Arra nem gondoltál, hogy betelepítés helyett magadat telepítsd ki valahova? Nem egyszerűbb? Vagyis... de, egyszerűbb, ezért nem akarod csinálni. Soha nem fognak betelepíteni nőket, te viszont bármikor elköltözhetsz. Csak akkor mi lesz a nyávogással?

2021. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
94%
Vagyis ha nem beszélgetünk a szingliségedről (amiért nagy részben te vagy a felelős), már megy a radikalizálódás? Értem, és ez mit takar a gyakorlatban?
2021. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:

6: De miért baromság? Ha az, hogyan lehetséges, hogy 2 év szexnélküliség és nevetségesen kevés match után megint tudtam smárolni anélkül, hogy meg kellett volna eröltetnem magam?


Nyilván több magyarázat is van, de nem lenne egyszerűbb, ha simán idehoznánk ezeket a nőket, akik most vízumot is nehezen kapnak?

2021. okt. 29. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!