Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak párkapcsolati problémáinak társadalmi okokkal magyarázása miért számít tabunak?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon meg máshol is azt vettem észre, hogy ha egy nőnek vagy valamilyen kisebbségnek akármilyen problémája van, ami hátráltatja az életben, a vitában egyéni problémákon kívül rögtön felmerülnek a társadalmi problémák is, amire aztán jönnek a lehetséges megoldások is. Ugyanez érvényes akkor is, ha egy férfi munkaerőpiaci helyzetéről van szó.


Ugyanakkor ha egy férfi párkapcsolati problémájáról van szó, az csak az adott egyén, vagy esetleg a másik fél(az résztvevő nő) személyiségbeli hibája lehet és csak ilyen irányú megoldás képzelhető el, bármi mást megemlíteni tabunak számít.


Miért van ez? Miért küldik a férfit egyből pszichológushoz, ha a párkapcsolati probléma okát a társadalomban látja? Miért tabu a társadalmi változás megemlítése ilyenkor?


Sokan mondanám, hogy itt csak arról van szó, hogy az emberek féltik a feminista mozgalom eddig elért eredményeit, viszont ma még ez sem igaz. Én például amikor a saját problémáimról írtam, egyik lehetséges megoldásként felvetettem az önkéntes női migráció segítését a harmadik világból, hogy a nők aránya növekedjen. Ez nem korlátozza senkinek semmilyen jogát és nem akadályozza a feminista mozgalom céljait sem, továbbá maguknak az ideérkező nőknek is jó, mivel javul az életszínvonaluk. Ennek ellenére még erre is megkaptam az őrült jelzőt meg hogy menjek pshichológushoz, annak ellenére, hogy maga az ötlet onnan jött, hogy actually smároltam egy dél amerikai lánnyal az egyik szórakozóhelyen a nyáron -- tehát annyira csak nem rossz a személyiségem.



2021. okt. 29. 11:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
95%

Én csak azt nem értem, hogy sokan ezekre a kitalált kérdésekre minek reagálnak.

A napnál világosabb, hogy valaki szám szerint egy valaki ugyanazokat a kérdéseket teszi fel, csupán annyi különbséggel, hogy kisebb fogalmakat átköltve ugyan és más betűsort használva, de a kérdés lényege, (ha van olyan neki) ugyanaz.

Gondolkodjunk már egy csöppet emberek.

Még az jutott eszembe, ha nem reagálnának, akkor lehet elunná, ha meg nem akkor hadd fortyogjon.

2021. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
91%
Jaj visszatért ez a hozzunk külföldről nőt kérdező. Imádom hogy olyan hülye hogy nem érti a problémát. :D
2021. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 A kérdező kommentje:
25: Az igaz, hogy a férfiak mint teljes társadalmi csoport sose érdekelt senkit, ugyanakkor ha a férfiak különböző csoportjairól van szó, már más a helyzet. A történelmet gyakorlatilag a különböző férfi csoportok különböző érdekeiért való folyamatos küzdelem formálta. A férfiak érdeke folyamatosan képviselve volt, csak nem a nőkkel szemben, hanem másik férfiakkal szemben.
2021. okt. 29. 13:06
 34/83 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, mit szeretnél? Kényszerből senki sem fog alád feküdni.
2021. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
87%

#30: na ebből is látszik, mennyire ostoba és korlátolt vagy, jó adag frusztráltsággal és gyűlölettel.

Nem vagyok femináci, sőt nő sem vagyok.

2021. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
8%
#35 Nem kell nőnek lenned, hogy femináci legyél.
2021. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 A kérdező kommentje:

34: Most nem a személyes problémáimról szól a kérdés, de ettől függetlenül leírom mit szeretnék.


Egy olyan nőt szeretnék aki kényszer nélkül valódi szexuális vággyal fekszik alám. Onnantól, hogy az ember ezt kipróbálta, már nem akar mást. A kényszernél még a prostitúció is jobb, amire szintén nem vetemedtem rá. Ha erőszakot kéne alkalmaznom, szerintem nekem fel se állna közben.

2021. okt. 29. 13:17
 38/83 anonim ***** válasza:
96%

"Amióta világ a világ ki tudja hány millió férfi patkolt el a hazája védelmében"


És ki küldte őket háborúba? Nem a nők, hanem a pocakos tábornokok. A hatalom dönt, a hatalom a férfiaké. Tessék azok ellen lázongani, akik bábukként maguk helyett küldenek háborúba.

2021. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, add fel. Itt csak gyűlölködést, meg oktalan személyeskedést fogsz kapni. Tapasztalatból mondom.
2021. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 A kérdező kommentje:
38: Ez egyébként most is igaz. A feministák nem maguknak vívták ki a jelenlegi rendszert, azt a még mindig hatalomban lévő férfiak engedélyezték nekik. Jelenleg is a normie férfiak tartják fenn.
2021. okt. 29. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!