Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében egy férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében egy férfi aki idegen nyelvet nem beszél, az buta?

Figyelt kérdés
Pl. randizol vele, és egzisztenciálisan rendben van, de nem beszél csak magyarul, ez is olyan negatívnak számít mintha csóró lenne, nem lenne jogsija vagy még az anyjánál lakna?

2021. okt. 28. 21:13
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
84%

39: tok jo mar, hogy nokent SEMMILYEN elvarasom nem lehet egy ferfi fele, mert jonnek ezek az eletben 0 senkik es mindenert megszolnak.

ha annyit irok, hogy lehetoleg legyen nalam magasabb a pasi, megszolnak, hogy felszines vagyok. ha nem szeretnem, hogy honaprol honapra nyomorogjon es ne nullatza le magat honap vegen, akkor anyagias vagyok. a szexualitassal, kepzettseggel, egzisztenciaval kapcsolatos levarasokat mar meg sem merem emliteni, mert azokert aztan olyan mocskoldast levag itt a frusztralt luzer banda, hogy ajjaj.

SEMMIT nem varhatok el konkretan. ja persze, legyen ‘jo ember’ es ha valaki ennyit fel tud mutatani, mar hasra kene esnem elotte.


senki nem mondta, hogy a nyelvtudasban mernenk barki erteket. de paran kifejtettuk, miert fontos nekunk. es lehet jonni azzal, hogy szar volt a ‘tanarom bruhuhu’ meg ‘nincs nyelverzekem’ ezek csak kifogasok. nem hiaba. kullog magyarorszag a legtobb lista vegen, amikor az EU mas orszgaival hasonlitjak ossze.

2021. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
95%

Megjöttek a lepontozók. :) Valami öröm nekik is kell az életükbe na.

Azért felpontoztam akit tudtam.


38 -as vagyok.

Hja aki azt hiszi hogy nulla nyelvtudásom van annak nagy keresrűséget okozok most. Most hogy lepontoztak. Direkt vártam egy kicsit hogy megjöjjön a hatás. 3 nyelven beszélek, külföldön élek, a munkahelyemen senki nem tud magyarul rajtam kívül.


Párom csak egy nyelvet tud, igaz azt c2 szinten. Most mit csináljak dobjam ki? Nem nem fogom. Szeretem, párdon. Nem nem a nyelvtudás volt a mérő.


Igen érdemes egy idegen nyelvet tudni, de ez nem lehet fok mérő egy embernél. Akinél ez fokmérő azzal baj van, emberileg...

El kell hajtani a hiányosságát pótolni. Rendszeres szex től pedig kiegyensúlyozott lesz és még motiváltabb :)

2021. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
90%
41: de lehet. Én is csak jól kinéző, legalább 2 idegen nyelvet beszélő, jól főző és jól kereső nővel jönnék össze.
2021. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
78%
43: bennem ezek mind megvannak, de mar van pasim, bocsi.
2021. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
39%
A családi állapotod nem érdekel nem szeretnék veled összejönni.
2021. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
79%

"Én is csak jól kinéző, legalább 2 idegen nyelvet beszélő, jól főző és jól kereső nővel jönnék össze."


És ki mondta, hogy ne tedd ezt? Pont ez a lényeg, hogy mindenki olyat találjon, akivel tudna élni.

2021. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"de arra mi a jo budos franc lehet a kifigas, hogy 2021-ben legalabb egy alap-kozepszinten nem makognak el angolul?!"



Nincs kifogas. B szintu az angolom, mar altalanos iskolaban is jol beszeltem angolul.



37F incel

2021. okt. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!