Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében egy férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében egy férfi aki idegen nyelvet nem beszél, az buta?

Figyelt kérdés
Pl. randizol vele, és egzisztenciálisan rendben van, de nem beszél csak magyarul, ez is olyan negatívnak számít mintha csóró lenne, nem lenne jogsija vagy még az anyjánál lakna?

2021. okt. 28. 21:13
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
54%
Így van, senki sem anyanyelvi szintet vár el, de szórakozzunk már azzal, hogy valaki 2021 végén viszonylag fiatal ember létére nem beszél legalább egy erős alapfokon angolul (térbeli, időbeli tájékozódás, étteremben rendelés, ügyintézés, időpont foglalás), mert az igenis k*rva gáz.
2021. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
62%

amugy birom, higy inceleknek MINDENRE van valami kifogasa.


jol kinezni nem tudnak, mert szerintuk csak genetikai, edzeni lustak, igenyes oltozkodni nincs kedvuk. OK.

penzuk nincsen, mert mondjuk videken elnek es szarul keresnek. nem olyan a szakmajuk, hogy jol elnenek belole. OK.

az anyjukkal elnek, elozo pontbol kifolyolag, sajnaljak a keveske penzuk albira kiadni. OK.

diplomajuk nincsen, mert nem is tudom.. van erre is valami kifogas. OK.

kocsijuk nincsen, mert nincs ra szukseg meg nem telik ra. OK.


de arra mi a jo budos franc lehet a kifigas, hogy 2021-ben legalabb egy alap-kozepszinten nem makognak el angolul?! amikor mindenhonnan angolul omlik az info, van egy csomo INGYENES nyelvtanulos app, a net tele van angol filmekkel, videokkal, zenekkel, de meg ha egy 9gag kaliberu oldalra mesz csak fel, ott is minden angol. plusz tudtommal idegen nyelvet mindenhol oktatnak.

tehat ehhez se penz nem kell, se jol kinezni nem kell, megis ki vannak akadva, hogy ha egy no elvarja a nyelvtudast. nevetseges.

2021. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
33%

Nálam nem ártana az erős angol, mert a könyveim 3/4-e angolul van meg, a kindle-ön már csak angol van, a tévé, a netflix mind angolul megy, és akkor nyomom be csak az angol feliratot, ha olyan ropogósat eszek, amitől nem hallok semmit. Moziba se megyek szinkronos filmre, nem fogok pénzt adni rosszul fordított/"elhangjátszott" filmekért. Cikkeket is angolul olvasok, úgy küldöm tovább a barátaimnak, hála az égnek nem kell mellé fordítást csatolni. A munkahelyen is főleg angolul beszélek.


De nálam nem kell lakás, jogsi, meg mit tudom én, mi. Ez sokkal fontosabb nekem. Konkrétan az életem ez.

2021. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
79%

#33


Túltolod.

Krva jók pedig a magyar szinkron.

2021. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
88%

#34

Amúgy igen. :D jól tudok angolul, külföldi szakmai konferenciákon elboldogulok, sok cikket olvasok angolul, de arra engem senki nem venne rá hogy angolul olvassak/filmezzek szórakozásból otthon. :D

2021. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is azért fontos, mert szinte csak angolul nézek filmet, sorozatot és utálom a feliratot, húzom a számat ha valaki kedvéért be kell kapcsolni. Külföldre szeretnék költözni, megint nem megy nyelvtudás nélkül. Ez nem nagyképűség, szimplán így tartom szinten az angolomat. Szerencsére a mostani párom beszél erős középszinten, de amióta angolul nézi mellettem a sorozatokat rengeteget fejlődött, már nincs szüksége feliratra sem.

Persze fel lehet venni a szemellenzőt, hogy nem kell az idegennyelv, de a mai világban aki nem beszél angolul, az egy burokban él... (külföldi hírcsatornák kontra orbánseggnyaló origo és társai)

2021. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
64%

Régen jó volt a magyar szinkron. Ma ugyanaz a 3 ember csinál mindent érzelmek nélkül. Ráadásul tele van minden félrefordításokkal.


Terveztem UK-ba menni, de a brexittel annyi pénzbe kerül a kitelepedés... szerintem többe, mint az államokba.

2021. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
91%

Meglehetősen furák ezek a vélemények.


Egyrészt az általános iskolai nyelvoktatás egy kalap sz@r.

Középiskolaival egyetemben. Használható nyelvtudás nélkül jön ki érettségi után vagy érettségi nélkül a legtöbb magyar diák.

Ezt azért vegyük figyelembe...

Illetőleg azt is hogy nagyon sokan képtelenek középszinten elsajátítani felnőtt fejjel egy nyelvet. Sokaknak ez csak gyerekkorban menne.

Ehhez ugyanis érzék kell.

2021. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
37%
Tök jó már, hogy ebben mérik egy ember értékét, hogy tud-e legalább egy idegennek nyelven. Végülis az emberség mit számít, meg hogy amúgy intelligens...
2021. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
43%

#36


Ja mert ha bekapcsolod a magyar feliratot hírtelen elszáll az angol tudásod:D

2021. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!