Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében egy férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében egy férfi aki idegen nyelvet nem beszél, az buta?

Figyelt kérdés
Pl. randizol vele, és egzisztenciálisan rendben van, de nem beszél csak magyarul, ez is olyan negatívnak számít mintha csóró lenne, nem lenne jogsija vagy még az anyjánál lakna?

2021. okt. 28. 21:13
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
93%
Ahol melózom, ott mindig a következő, állandósult szókapcsolattal találkozom: nő ----> két nyelvet beszél ---> német felsőfokon is meg angol felsőfokon is. Ilyenkor mindig jókat röhögök, ha meg olyan kedvem van, akkor nem felejtem el szóba hozni, hogy dehát a nők mindegyike két nyelven is beszél.
2021. okt. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy alap angol tudás manapság elengedhetetlen akár a mindennapi élethez is. Hiszen az internet fő nyelve az angol, ha valaki ezt nem érti semmilyen szinten akkor a világ legnagyobb információs forrását nem fogja tudni normálisan használni.

Azt megértem ha valaki nem beszéli jól a nyelvet (én sem, mivel kiestem a gyakorlatból, ritkán van lehetőségem angolul megszólalni, beszélni), de ha semmilyen szinten sem, az már elég ciki.

2021. okt. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar, én beszélek. Külföldre költözni nem tervezek. Az meg igazán nem okoz gondot, hogy egy nyaralás alatt én beszélek a recepción, vagy én rendelek ételt. Ettől még nem dől össze a világ.
2021. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Ez messze nem akkora akadály a nőknél, mint a többi dolog, amit felsoroltál, feltéve, hogy nyelvtudás nélkül is sokat keres.
2021. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
35%
10-es ennyi nyelvet nem beszelo, frusztralt ember van itt, hogy egybol lepontoznak, ha kifejtem, hogy nekem igenis fontos, hogy a masik tudjon legalabb alapszinten angolul? lol. nyilvan aki a falu hatarat nem lepte at soha es tajekozodasra megfele neki a magyar szennymedia, annak nem lesz fontos.
2021. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
*marmint 10es voltam, bocsi.
2021. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy bírom hogy itt gyakorin mindenkinek anyanyelvi szinten kell tudni beszélni, minimum legyen 2 diplomája és egyedül lakjon egy legalább középárkategóriás házban, jól fizető állással, BMW-el, jól nézzen ki és akkor ezek még csak ahhoz kellenek hogy szóba álljon veled
2021. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül buta, párom pl. diszlexiás és ezért nem tud idegen nyelveket. Persze angolul ért valamennyit, mert beült a nyelvórákra suliban, de mivel a tanár nem vonta be az órai munkába, így írni és beszélni nem annyira tud, megérti az olvasott és a hallott szöveget 90%-ban.

Nem zavar, külföldön én beszélek kettőnk helyett és kész.

(Sőt, van olyan eset amikor az ő "nyelvtudása" jobb, általánosban ő tanult egy pár évig németet, én azt soha életemben egy percig se. Úgyhogy német szövegeket ő jobban érti mint én. :D )

2021. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az zavarna, hogy nem beszél jól idegen nyelven, hanem az, ha meg se próbálna ezen javítani. A fejlődni akarás, motiváció hiányát látnám ebben.
2021. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
85%

28: ilyeneket honnan szedsz? senki nem irt anyanyelvi szintet. en pl. azt irtam, nem varom el a tokeletes nyelvtant vagy ilyesmi, de azert alapdolgokat tudjon mar, ne essen panikba, ha epp egy angol oldalrol kell rendelni vagy egy kfoldi utbaigazitast ker tole.

a BMW meg a jol kinezes nem tudom, hogy jon ide, ez csak a te frusztralt agyad szulemenye.

2021. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!