Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében egy férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében egy férfi aki idegen nyelvet nem beszél, az buta?

Figyelt kérdés
Pl. randizol vele, és egzisztenciálisan rendben van, de nem beszél csak magyarul, ez is olyan negatívnak számít mintha csóró lenne, nem lenne jogsija vagy még az anyjánál lakna?

2021. okt. 28. 21:13
1 2 3 4 5
 11/47 FoxtrotLidérc ***** válasza:
79%
Angolul beszélő férfiként: Nem mindenkinek van nyelvérzéke. Nekem mákom van, aránylag könnyen tanulok nyelveket (ha ráfeküdnék, több nyelven is beszélnék). De mi van azokkal, akiknek nem áll rá az agyuk? Akiknek nehézséget okoz? Nem vagyunk egyformák, mindenkinek máshoz van tehetsége - de hát ízlések és pofonok, ugye...
2021. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
97%

Lássuk csak a cégvezetőnk egy szép nagy multicéget vállalkozást vezet, soha nem okozott senkinek problémát, hogy 1 idegen nyelven sem beszél.


Ugyanakkor a barátnői most már felesége is gond nélkül fordít neki mindenhol, sőt ha külföldre megy tárgyalásra megy vele olyan kolléga aki tud


Pénze van mindent megkaptak barátnői és most a felesége is...


A pénz ezt is felülírja...


Én személy szerint németűl beszélek sajnos angolul csak alapszavakat, és sajnos pl. Olaszországban Törökországban mikor voltunk barátnőmmel nyaralni ilettve kb bárhol külföldön (kivéve osztrákok meg németek) sehol nem beszéltek Németűl csak angol.


Szóval hiába a folyékony németem külföldön többnyire sz...art sem ér.


Kérdem én.. Életképtelen vagyok?

Mert fura módon egy barátnőmnek sem jelentett problémát, hogy fordítson nekem.

2021. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Beszèlek angolul nagyon jól

Nèmetül kicsit ,( horvàtorszàgba rèszegen mindig megèrtettek 😁)

És Spanyolul màr egy jó ideje , mert az angolt unom , a német szar , a többi meg megint csak szar.


Csak a magam szórakoztatására tanulok.


Sok vàlaszadó, meg azzal jön hogy ha nincs az cink.

Ismerek én is olyan több diplomásokat akinek teljesen màsra van drótozva az agya, attól mèg egy zseni , csak a nyelvek nem.


Jah külföldön se jobb a helyzet - mindig minket b*sztatnak amúgy, hogy mert a magyarok kevés nyelven beszélnek - sok olyan európai ország van , ahol ha nem az nemzet nyelven szólalsz meg ,direkt nem is figyelnek ràd.


Amúgy aki leleményes , talál rá módot , hogy megèrtse a szót , vagy az írott nyelvet , màr vannak fotós fordító alkalmazàsok is pár éve


Egy Ffi

2021. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Látszik ez a Gyakorikérdések.... 🙂


Én angolul beszélni tudok úgyhogy nyaralásnál nehezen lassan boldogulok de sokszor hülyének néznek, mert amit mondanak az nekem gyors és nem értem.


Ha le van írva azt viszont tudom értelmezni

2021. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
90%
Nem buta, csak olyan, mintha más lenne a humorunk. Nekem fontos az angol. A jogsi például egyáltalán nem számít, ha akarnék vezetni, megtanulnék, nem sofőrt keresek, hanem párt.
2021. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
65%
nem tartom butának, de nálam feltétel és zavarna ha a kiszemeltem nem beszélne angolul
2021. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
68%

Figy' milyen nyelven akartok egymással beszélni, angolul, vagy mandarin nyelven beszélni vagy mi? Nem magyaruuuuuuul?

Speciel beszélek idegen nyelvet, de az ismerkedés során szóba sem került, "valahogy" mindig fontosabbak voltak az egyéb emberi tulajdonságok mintsem hogy hány nyelven beszél az ember. Ha nem beszélnék egy idegen nyelvet sem akkor sem érezném magam csökkentett értékűnek. Akkor majd megtanulnám HA SZÜKSÉG VAN RÁ.

2021. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
66%
En csak azt varom el, amit en is nyujtani tudok. Beszelek angolul, a parom is beszeljen angolul. Van jogsim, a paromnak is legyen. Nem vagyok csoro, a parom is legyen azert olyan szinten legalabb mint en. En nem tudnek nyelveket nem beszelo, csoro, jogsi nelkuli, az anyjaval tengodo pasit elviselni. Persze ez nem azt jelenti, hogy mas ne tudna ezt elfogadni…
2021. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
77%
19-es. Csak magyarul nem tudsz ékezetekkel normálisan írni. Én meg ilyennel nem járnék. Lehet beszélsz nyelveket, de azért nem ártana tudni magyarul is írni, olvasni.
2021. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
43%

En ngoko javaiul is tudok valamennyire ;)


Az jo? :D



37F incel

2021. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!