Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében egy férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében egy férfi aki idegen nyelvet nem beszél, az buta?

Figyelt kérdés
Pl. randizol vele, és egzisztenciálisan rendben van, de nem beszél csak magyarul, ez is olyan negatívnak számít mintha csóró lenne, nem lenne jogsija vagy még az anyjánál lakna?

2021. okt. 28. 21:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
50%
Elég kínos.
2021. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne buta, nem az. Én sem beszélek idegen nyelven. Attól még lehet értelmes ember.

N

2021. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
72%

Számomra olyan szempontból jelent gondot, hogy ha külföldre utazunk nekem kell mindent intézni,aztán fordítani neki. Ez szerintem a férfiaknak elég kellemetlen.

Nem tudom, hány éves férfiról van szó, de az idegen nyelvet elég régóta tanítják általános iskolától kezdve. Tehát egy alapnak lenni kell. Ezzel az alappal egy társalgási szintet 3 hónap alatt, ha és amennyiben foglalkozik az idegen nyelvven össze lehet hozni.

2021. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Számomra nem probléma!
2021. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
74%
Engem zavarna, de például az, hogy mi a végzettsége az mindegy lenne.
2021. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
30%

Nekem van nem egy tanárom aki nem tud idegen nyelven.


És hát valljuk be ki okos ha nem egy tanár?:D

2021. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ciki. Manapság minden lehetőség adott, hogy ingyen nyelvet tanuljunk. Legalább alapszinten tudjon egy 21. századi fiatal férfi valamilyen nyelven.

Ellenben én azt nem tartom cikinek, ha csóró vagy nincs autója.

2021. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
55%
Engem zavarna.
2021. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
52%
7: nyelvtudással csoronak lenni az igen :)
2021. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
43%

nem buta, de eletkeptelnnek tartom. manapsag mar legalabb az angol kozepszintu ismerete nelkul nem lehet letezni, el vagy veszve a vilagba, el vagy zarva egy csomo informaciotol, nem tudsz megoldani egy csomo helyzetet, nem erteted meg magad kulfoldon stb. nekem ezek fontosak.

a szuleim generaciojaban (60 ev koruliek) normalis, hogy nem nagyon beszelnek nyelveket, mas vilag volt meg akkor, de manapsag mar mindenhol ragad rad az angol, ha akarod-ha nem.

es most nem lehet jonni a szokasos incel kifogasokkal, mert nyelvet tanulni ingyen is tudsz mar 2021-ben. nem a tokeletes nyelvtan a lenyeg, de ne szarja mar ossze magat, ha kulfoldon kell tajekozodnia vagy mondjuk egy angol oldalrol rendelnie valamit.

2021. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!