Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Spontán utcai megszólítással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spontán utcai megszólítással csak a szuper pasiknak lehet esélye?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy mondjuk egy férfi megdicsérné az egyik ruhadarabodat és erre fűzné fel a beszélgetés fonalát.Tehát nem csajozós dumáról lenne szó.

2021. okt. 19. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

#7

Hobbi és különböző érdeklődésű közösségekre gondoltam alapvetően. Csillagászati klub, túraközösség, víváskör, én például ilyenekre járok többek között. Milyen szabadidős tevékenységeid vannak? Mert amiket én írtam, ott gyakran egyedüli lány vagyok (de általában azért szoktunk lenni legalább öten).

2021. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk én némi ellentmondást érzékelek.Ezek egyike sem a társkeresésre kihelyezett közösségi elfoglaltságok.Én úgy érzem számodra roppant érdekes tevékenységgel szeretnéd elsősorban kitölteni az idődet,nem?
2021. okt. 19. 18:05
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

#12

Nem arra szolgál, viszont van egy közös alap (az érdeklődés) és amúgy is egy közösségnek vagytok a tagjai, így nem váratlan vagy kéretlen, ha valaki beszélgetést kezdeményez. Sokkal barátibb a helyzet.


Igen, számtalan általam és mások által (nyilván mindenki szerint nem) érdekesnek tartott hobbim van, de megnyugtatlak, ezeket elsősorban magam miatt és a hobbi miatt csinálom, nem azért, hogy ismerkedjek, az viszont mindig is fontos volt számomra, hogy a leendő párommal legyenek közös érdeklődéseink.

2021. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg cringe, mindenki levágja, hogy leszarod a ruháját, csak beszélni akarsz.
2021. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%
Engem csak Fideszes férfiak szólíthatnak le.
2021. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen vadidegenként nem jönne ki jól, de ha pl olyan csajról van szó, aki veled egy társasházban lakik (velem megtörtént), vagy esetleg látod mindennap kutyát sétáltatni az utcán, akkor ez oké. Vagyis van valamilyen alapod, arcról már ismeritek egymást. Első körben így próbálkoznék a helyedben.
2021. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem akik itt annyira a hobbikat erőltetik, az is cringe, ha valaki csak azért választ egy hobbit hogy majd ott hátha ismerkedik.


Ha sportol, ott nyilvánvalóan egynemű a társaság. A legtöbb hobbinál szintén egynemű, mert például egy hegesztő szakkört megnézném mennyi lány látogat.


Ezért nem értem, miért ez a hozzáállás, hogy utcán, boltban, plázában gáz az ismerkedés.

2021. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyilván fontos a szimpátia, de azért nem kell top modellnek lenni hozzá. De ilyen hobbik meg bulik elmondom szart se érnek jóformán, mert ha csak azért megy oda az ember úgy is azon fog kattogni legbelül és hótra nem érdekli az egész esemény. Amúgy is egyedül egy csajbandához rohadt nehéz odacsapódni. Ezért jó az utca, mert ott lehet élőben a leghamarabb beszélgetést kezdeményezni azzal aki egyedül van. Igaz sok pofára esés meg elutasítás és kamu barát dumát át kell vészelni, de olyan nincs, hogy senki se mondjon igent. 100-ból 1, úgy is sikerülni fog. Én idáig neten ismerkedtem nagyrészt, de kezdek átszokni az utcára újonnan. Ilyen táncos rendezvényeken csak barátságot sikerült kialakítanom, aztán meg is untam az egészet. Meg még a megállók és a tömegközlekedés jó, aztán lehet fürkészni a tekinteteket, aki meg ad egyértelmű jelet, bátran oda lehet menni :) Vagy a jó öreg ismerlek e valahonnan, meg az útbaigazítós dumát tovább lehet vinni ismerkedésre, ha nyitott a lány rá úgy is.
2021. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!