Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Spontán utcai megszólítással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spontán utcai megszólítással csak a szuper pasiknak lehet esélye?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy mondjuk egy férfi megdicsérné az egyik ruhadarabodat és erre fűzné fel a beszélgetés fonalát.Tehát nem csajozós dumáról lenne szó.

2021. okt. 19. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyértelműen "csajozós duma" az, ha egy idegen faszi bókol nekem. Oké, nem valami tipikus, idétlen sablon szöveg, de a szándék egyértelmű.
2021. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Megdicsérné a ruhadarabomat egy vadidegen pasi. Az utcán. Csak úgy random.


Hát ez ahogy mondani szokás: ultimate cringe

2021. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tehát ebben az esetben egy alapvetően barátságos,nem tolakodó módon történő megszólítás egyértelműen "Perverz riadó!" állapotba rakja a lányokat?
2021. okt. 19. 17:32
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

"Perverz riadó!" állapotba rakja a lányokat?"


Mi ez a fogalmazás te jó Isten. :D

2021. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek segíts abban,hogy hogyan lehetne ezt megfelelő formában megfogalmazni.
2021. okt. 19. 17:37
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Sose fogom megérteni, hogy bizonyos férfiak miért az utcán szeretnének ismerkedni. Persze, sülhet el jól, például ha látsz egy lányt, aki a kedvenc könyvedet olvassa és hasonló stílust képvisel külsőre, mint te, szóval valószínűleg lenne közös felületetek, de ez a ritkábbik eset. Ezek az emberek nem járnak közösségekbe, ahol az ottani tagokkal amúgy is jobb esélyeik lennének, mert már adottak közös pontok?


Mindegy, én mindig elutasítottam az utcai közeledéseket, mert a legtöbb teljesen értelmetlen volt, a ruhadicsérésnek se látom sok értelmét. Egyrészt egyértelműen ugyanolyan csajozós duma, mint a többi, másrészt annyit mondok, hogy "köszönöm" és részemről lezártam a beszélgetést. Esetleg megmondom, hol vettem, hátha a párjának hasonlót nézne, de ennyi. Hogy szeretnél erre beszélgetést felfűzni?

2021. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Közösség?Munkahelyre gondolsz?

Egy teljesen férfiak dominálta munkahelyen dolgozom és az a helyzet,hogy Terike néni a könyvelésről már 30 éve boldog házas :)


Egyetlen szabadidős elfoglaltságom sem népszerű a lányok körében.

2021. okt. 19. 17:46
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Talán igen, mert egyből jönne egy police épp ott, arra.
2021. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a munkahely a közösség. Ha nincs más közösséged, dolgozz ezen elsősorban. Menj el szervezett túrákra, esetleg csatlakozz egy olyan hobbi klubhoz, ahol nők is megfordulhatnak, szervezz programot a baráti köröddel, akármi.

Az utcai leszólításnál még a netes társkeresőknek is több értelme van, pedig azok is eléggé gagyik.

2021. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek van esélye. Duma és kiállás sokat számít...
2021. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!