Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyek bátorságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek bátorságot leszólítani egy nekem szimpatikus lányt?

Figyelt kérdés

Sosem voltam jó ,,csajozás"-ban és ismerkedésben, nem vagyok az a nagyon közvetlen ember sem és még barátnőm se volt soha, így nem is nagyon van tapasztalatom hogyan kellene csinálni. Ha elkezdődik egy beszélgetés akkor onnanstól már okés, általában mindig sikerül valami témát találnom, hogy ne legyen az a kínos csend(annak ellenére, hogy egyébként eléggé csendes srác vagyok), de szinte lehetetlennek érzem egy ilyen beszélgetés elindítását. Tegnap utaztam haza és nem messze tőlem ült egy nagyon aranyos lány. Úgy tűnt mintha én is szimpatikus lennék neki, mert eléggé sokszor odapillantott rám, és sokszor összeakadt a tekintetünk is, de aztán mégse szólítottam meg amikor szálltunk le..


Először tök izgatott lettem, hogy hátha most összejön valami, de utána kb. folyamatosan azon kattogott az agyam, hogy lehet hogy van barátja és mekkora égés lenne ha úgy szólítanám le vagy csak azért nézett, mert azt gondolhatta hogy mit néz ez a balfék. Ezután már inkább próbáltam kerülni a tekintetét annyira kínosan éreztem magam.


Annál a kevés alkalomnál amikor előfordul ez velem szinte mindig úgyan ez volt a szitu. Először felspanoltam magam, utána elkezdtem ezeken a hülyeségeken kattogni, próbáltam minél semlegesebbnek mutatni magam a másiknak, nehogy észrevegyen rajta valamit és beégessem magam, majd miután elváltak útjaink kb. azonnal megbántam, hogy nem léptem és ezen ércelődök napokig vagy rosszabb esetben több hétig.


Egyszerűen hiába próbálom rávenni magamat nem megy. Olyan mintha valami lehetetlent kérnének tőlem. Ha pisztolyt szorítanának a fejemhez akkor sem lenne hozzá bátorságom. Aki volt hasonló helyzetben, hogyan sikerült legyőznie ezt az akadályt, ha lehet annak hívni?



2021. aug. 9. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Légy mindig udvarias és ápolt. A csaj úgy is eldönti azonnal hogy mi lesz a próbádból,ezt csak kismértékben tudod te befolyásolni de az első benyomás a legfontosabb! Légy bátor,de viseld el azt hogy ha elutasítanak.


A Másik.!! Tudd... elereszteni azt ha nem vagy a zsánere a csajnak...viseld férfi módjára.. lesz majd másik lány akinek meg bejössz.

Keress társaságot,barátságokat,ahová többen elmentek,szombat esti PUB-helyekre eljárogatni,és lesz alkalom ahol lesz akinek te és ő is örülni fog.

A sült galamb nem repül a szádba,TENNI KELL...ÉLNI KELL!

2021. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

bátorságot veszel és megmondod neki, hogy tetszik és szeretnél vele lenni.

.

Ha nem mered megmondani, van két kerülő út:

1. Megkérded tőle, ismeri-e azt a mesét, hogy a hercegnő megcsókol egy békát, az pedig daliás királyfivá változik és aztán együtt lesznek.

Ha a válasza "igen" (mi is lehetne más?), akkor el kezdesz brekegni.

.

2. Megkérdezed tőle, hisz-e az első látásra szerelemben?

Válasza "igen", akkor megmondod, hogy éppen jókor jöttél.

Válasza "nem", mondjad neki, hogy ebben az esetben lejősz mégegyszer előtte.

2021. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Ápolt vagyok és nagyon sokat adok magamra. Rengeteget edzek és az elmúlt pár hónapban 3-4* többet mozgok mióta bejött a kovid. Sokszor meg is jegyzik mások, hogy milyen jó deltás testalkatom van. Szóval próbálom fejleszteni az önbizalmamat is és magamat. Egyáltalán nem várom, hogy a sült galamb a számba pottyanjon, ezzel tisztában vagyok nem véletlenül írtam ki ezt a kérdést is, de valami mindig visszatart és végül nem merem meglépni.:(
2021. aug. 9. 19:01
 4/11 mantis religiosa ***** válasza:
Mikor izgulsz, gondolj arra, hogy nincs veszteni valód. Leghosszabb esetben minden marad a régiben. De ha nem próbákozol, biztos, hogy nem fogsz találni senkit. 😇
2021. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 A bátorság nincs meg hozzá és már itt elakad a történet sajnos. Másképp már rég lenne barátnőm sajnos.


#4 Pontosan ezt csinálom, csak hajlamos vagyok mindent túlkomplikálni és itt kezdődnek a bajok. Próbáltam már azzal is ösztönözni magam, hogy így egyedül fogok maradni, az hatott is elég rendszeresen, de amikor arra került a sor, hogy le kellett volna szolítanom a kiszemelt lányt leblokkoltam.

2021. aug. 9. 19:18
 6/11 A kérdező kommentje:
#5-ös válasznál "Másképp már rég lenne barátnőm"*
2021. aug. 9. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress valamilyen indokot, amivel megszólíthatod. Én is elég túlkomplikálós ember vagyok, de egyszer kinéztem magamnak egy csajt, a buszmegállóban várakozott egy nagy bőrönddel. Bejött a busz, kérdeztem tőle, hogy segíthetek-e felvinni a bőröndjét. Mondta, hogy igen, és elkezdtünk beszélgetni. Olyan is volt, hogy olvasott egy csaj a vonaton, többször néztük egymást, végül odamentem, és megkérdeztem, hogy mit olvas. Hidd el, ha valaki elég nyitott, akkor kis túlzással élve bármit mondhatsz neki, szóba fog veled állni.
2021. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg dobj be egy felest. Csak egyet, ne érződjön rajtad az ital! Ez talán majd megadja a kezdő lökést.


A tipik csajozós dumákat felejtsd el! (Pl:Szia cica, van gazdád? És társai)


Legyél udvarias, az mindenkinek bejön.

2021. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2es ennél nyomibb szövegeket nem láttam, ha más nem, de egy jó beszédtéma lehetsz a csajoknál,az asztalt veregetve vihogva
2021. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

URAMISTEN #2

Rendesen kínomban nevetnék,nem azért mert tetszik amit mondtál. Ezeket felejtsd el,ha akarsz párt,és ne adj másnak is ilyen hülye tanácsokat.

2021. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!