Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jöjjek össze lánnyal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze lánnyal a lakótelepről ahol lakunk? 24/F

Figyelt kérdés
Nagyon sok szép korombeli lány lakik azon a város szélén levő lakótelepen, ahol én is lakok. (Nem Pesti vagyok!) Panel és társas emeletes házak vannak egymás mellett és egymással szembe. Van egy középiskola is a lakótelep mellett, ahova minden nap reggel 8 óra előtt és délután 1 óra után nagyon sok szép lányt látni ahogy jönnek-mennek suliba. Hogyan kezdeményezzek a lakóhelyemen és környékén? Mit mondjak a lakótelepen lakó és mit az itt tanuló lányoknak?

2021. szept. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%
Előbb kezdj el velük csak szimplán ismerkedni/beszélgetni, ha van egy jó vicces témájuk, kezdj el velük bátran nyugodtan nevetni, az is oldja a gátlásokat és majd hosszas idő után, amikor már jól kijöttök egymással, jól megkedveltétek egymást, azaz van igényetek egymáshoz hívd el valamelyiket randira.
2021. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan? Életünkben először fogunk találkozni azaz összefutni véletlenül szembe megyünk egymással az utcán. Mégis mit mondjak?🤔
2021. szept. 20. 17:47
 3/51 anonim ***** válasza:
73%
Ha már nem először találkoztok csak úgy az utcán, hanem már jó sokszor látjátok meg egymást, kérdezd meg valamelyiktől, hogy van esetleg egy szabad perce? Kiülni a parkba, egyet körbe sétálgatni és beszélgetni, hogy egy kicsit ellegyetek egymással. Elsőre még talán nem, de sokadjára már annál rutinosabb leszel, csak legyél magabiztos, azaz legyen önbizalmad.
2021. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
De először fogunk találkozni!!! Direkt ezzel kezdtem!!! Pont ez benne a lényeg!!! Egyik lány sem tudja, hogy nekem ilyen gondolatok kavarognak a fejemben. Iskolás lányok közül pedig minden nap másikakat látok akik megtetszenek. Tehát náluk nincs az, hogy többször látjuk egymást. Önbizalomból nálam nincs hiány, úgyhogy azzal nem lesz gond. Csak a megszólítással van gond. Nem tudom melyik lánynak mit mondhatnék. Nyilván nem mondhatom ugyanazt a lakótelepi lány(ok)nak akikkel már nagyon sokszor láttuk egymást és akikkel már látásból ismerjük is egymást mint az iskolás lány(ok)nak aki(ke)t akkor az adott pillanatban látok először. 1 vendéglátói sminkes fodrász kozmetikus ilyen női szakmás középiskola van itt tehat rengeteg lány jár abba a suliba.
2021. szept. 20. 19:31
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom, hogy ezzel kezdted, hogy először fogtok még csak találkozni, én meg azért írtam, hogy először még csak ismerkedj/beszélgess velük és majd a sokadik találkozásnál, amelyik lánnyal csak tudsz, kérdezd csak meg bátran, félelem nélkül, hogy esetleg nincs egy szabad perce veled közösen beszélgetni, sétálni, nézelődni és találj vele egy témát, nevettesd meg, ha kell nevessetek közösen, az is eltereli a figyelmedet a gátlásokról, bátrabb, rutinosabb és vagányabbá fogsz válni az ő szemébe.
2021. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
De mivel szólítsam le legelőször ez itt a kérdés!!! Nem vagyok gátlásos és bátortalan ne ezt mondjad már!!! -.-
2021. szept. 20. 21:51
 7/51 A kérdező kommentje:
Szóval segít akkor valaki?🤔
2021. szept. 21. 17:46
 8/51 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem lennél az, akkor nem konkrét szöveget kérdeznél.

Nézz szét, találj az adott környezetben valami laza egyszerű, akár kicsit vicces nyitótémát.

2021. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
De nem tudok sajnos. Ezért kérek itt segítséget
2021. szept. 22. 13:40
 10/51 A kérdező kommentje:
Például van most 1 lány aki tetszik és azt fixen szoktam látni, tudom melyik lépcsőházban lakik, tudom melyik 2 autó az övék. Anyukájával és az apukájával él. Hogyan közeledjek felé? Mindig a mi ablakunk előtt megy el amikor megy valahova busszal, vagy jön haza. Például hétfőn 15:55-kor, kedden (tegnap) 15:35-kor ment el az ablakunk előtt. Valószínű suliból ment haza, mivel a buszmegálló felől jött és iskolatáska volt rajta.
2021. okt. 6. 08:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!