Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják sokan ördögtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan ördögtől valónak, ha valaki a Gyakorin ismerkedik?

Figyelt kérdés

Amikor valakiről itt kiderül, hogy már megszólított egy másik tagot társkeresési szándékkal, akár nyíltabban, akár burkoltan, többen felhördülnek, micsoda szánalom ez, itt ismerkedni.


Pedig hát ez egy fórum, tekinthető olyannak, mint az utca, iskola, munkahely, tömegközlekedési jármű, ahol emberek vannak. Annyi különbséggel, hogy itt gyakran sokkal több derül ki a másikról, mint hogy hogy néz ki, mert az anonimitás esetenként őszintébb, érdekesebb kérdéseket és válaszokat hoz ki az emberekből, emellett nem kell attól sem félni, hogy csak a külső vonzalom az ismerkedés alapja. A netes társkeresőkön mindenki igyekszik pózolni, 90% -ban csak közhelyeket és semmitmondó tényeket közölnek magukról, és semmi nem derül ki a valódi gondolataikból.


Mégis az az általános vélekedés, hogy a gyakorin ismerkedni ==> Fujj, fujj!


De miért lehet ez?



2021. aug. 7. 03:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a baj, hogy a Gyakorin, hanem hogy a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában. Mert ez nem arra van. Most már direkt ott az Ismerkedés témakör, tessék oda menni.
2021. aug. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt tényleg irdatlan sok retardált van itt, másrészt ide tartoznak egyszerűbbék is, akik mondvacsinált itéletek alapján általánositanak. Sokszor a két tábor tök ugyanaz.
2021. aug. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
#1 miben más ha ugyanazzal a személlyel bármelyik kategóriában elkezdődik vmi? Jó korlátoltként élni?
2021. aug. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Barátnőm az egyik kérdésem alá kommentelt. Ráírtam, elkezdtünk levelezni, majd átmentünk másik platformra és jobban megismertük egymást. Végül összejöttünk.

Nem érdekelt minket, ha leszólták a gyakorin való ismerkedést, tetszettünk egymásnak és ez számított:)

2021. aug. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1: Ahogy #3 sem érti, én sem értem, ez mire jó. Ha privátban ismerkedik valaki, nem tök mindegy, hol szólítja meg? Téged ez hol érint?


Emellett pont azt magyaráztam, hogy sokan nem akarnak direktben társat keresni, csak szeretnek másokkal beszélgetésbe elegyedni, amiből akár ismerkedés is lehet. Én is megszólítottam néha másokat, de csak mert érdekesnek találtam a véleményüket valamiről, nem azzal nyitottam, hogy hogy néznek ki, vagy hogy ismerkedünk-e. Az értelmes emberek a 3D világban is így szokták.

2021. aug. 7. 03:32
 6/22 A kérdező kommentje:
Még annyit ehhez, hogy aki már ránézett a gyakorin nemrég bevezetett ismerkedős kategóriákra, az ott feltett kérdések és az ezekre adott válaszok alapján elég gyorsan beláthatta, hogy kb. 15 év az átlagéletkor, és inkább a szakmunkásképzős réteg, vagy az annak megfelelő kaliber dominál.
2021. aug. 7. 03:43
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

Ha te itt ismerkedsz férfiként, az szánalom. Ha itt vagy nőként, semmi gond, átlagos nő vagy. És ezek a kedves, átlagos nők, nem akarnak gyakoris lúzert.

Ugye érted:)

2021. aug. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Aokan még mindig ódzkodnak a netes ismerkedéstől,bárhol legyen az. Pedig a tinder lassan... hát... talán a legnépszerűbb ismerkedési hellyé vált, főleg a covid okán. Innentől kezdve sehol.sem.gáz már neten, hiszen ugyanúgy emberek vagyunk itt is, mint a való életben.
2021. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Csak szetlrintem nyilvánvaló hogy nem azzal van a gond hogy 2 felhasználó egy pl. egy kérdés folytán elkezd beszégeti egymással és szép lassan összejönnek, hanem azzal hogy vannak olyan példányok akik minden egyes nőnemű vagy annak remélt felhasználóra ráírnak hogy "ismi?"? Persze nem pont ezt, de hasonló színvonalon.
2021. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

"ördögtől való"

Ennyire azért nem kellene elrugaszkodni a földtől. Te még istenben is hiszel? Én 6-10 éves lehettem, amikor megvilágosodtam!

2021. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!