Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják sokan ördögtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan ördögtől valónak, ha valaki a Gyakorin ismerkedik?

Figyelt kérdés

Amikor valakiről itt kiderül, hogy már megszólított egy másik tagot társkeresési szándékkal, akár nyíltabban, akár burkoltan, többen felhördülnek, micsoda szánalom ez, itt ismerkedni.


Pedig hát ez egy fórum, tekinthető olyannak, mint az utca, iskola, munkahely, tömegközlekedési jármű, ahol emberek vannak. Annyi különbséggel, hogy itt gyakran sokkal több derül ki a másikról, mint hogy hogy néz ki, mert az anonimitás esetenként őszintébb, érdekesebb kérdéseket és válaszokat hoz ki az emberekből, emellett nem kell attól sem félni, hogy csak a külső vonzalom az ismerkedés alapja. A netes társkeresőkön mindenki igyekszik pózolni, 90% -ban csak közhelyeket és semmitmondó tényeket közölnek magukról, és semmi nem derül ki a valódi gondolataikból.


Mégis az az általános vélekedés, hogy a gyakorin ismerkedni ==> Fujj, fujj!


De miért lehet ez?



2021. aug. 7. 03:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha társat keresnék, hamarabb ismerkednék itt mint társkeresőn. Mégpedig mert itt nem olyan direktben megy a dolog mint ott. Ami általában nekem nem is megy, soha nem is ment. Olyan erőltetett, művi. Itt meg a kérdések adják a témát, ami által el lehet kezdeni egy kötetlen, fesztelen, és főleg nem direktben menős ismerkedést.


Azt meg külön bírom mikor nem arra hivatkozik valaki, hogy ez nem társkereső, hanem hogy milyen emberek vannak már itt. Mert talán mintha ő nem lenne itt...

2021. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azzal van gondom, amikor valaki nem érti, hogy attól, hogy ő itt akar ismerkedni, más viszont nem akar.
2021. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem ördögtől való, de vannak gondok itt bőven: a társadalom problémái bizony itt nagyon megmutatkozik, mind a férfiak-, mind a nő köréből.
2021. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%

Egyetértek a 13-as válaszolóval!


Én ezen az oldalon csak elhanyagolt anyukákkal, és anyagi gondokkal küzdő fiatal lányokkal találkoztam!


A legutóbbi sztorim elég friss. Pont 2 hete írt rám egy 41 éves nő.

Egy másik ember kérdése alá válaszoltam, neki szimpatikus volt a válaszom, erre rám írt privátban,hogy szeretne velem "barátkozni".


Ezután 3 napig faggatott az életemről, munkám, szüleim, testvéreim, élet körülményeim, stb., mindent kikérdezett.


Közben elmesélte, hogy neki van egy 7 éves gyereke, meg egy férje, aki 2 éve nem nyúl hozzá.


3 nap elteltével küldött egy olyan képet magáról, amin egy ezeréves papír alapú fénykép volt lefényképezve telefonnal. Ezután én is küldtem neki magamról, de csak egy sima egyszerű képet, ahogy most kinézek egy átlagos hétköznap.


Ezután többet nem írt. Úgyhogy legközelebb én is a 15 évvel ezelőtti ballagási fotómat fogom elküldeni, ami beállított, retusált kép.



Gondolom nem én voltam az egyetlen, akivel levelezett, aztán kiválasztotta a legszimpatikusabbat, a többit meg elfelejtette.


Nekem ez annyira szánalmas, és gyáva viselkedés, mikor valaki úgy ismerkedik, hogy egyik pillanatról a másikra el is tudjon tűnni ha éppen úgy dönt.



Ha én írok rá valakire, és közben meggondolom magam, akkor illedelmesen közlöm vele, és szépen elköszönök!

Szerintem ez kulturális minimum lenne egy felnőtt embertől!

Itt az oldalon viszont nem ilyen emberek vannak!

2021. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

#14: A helyedben arra se vennék mérget, hogy tényleg nő volt, akivel beszélgetsz. Sok troll csak sportot űz abból, hogy így akarja a nőket lejáratni. Meg idióta kérdésekkel.

Neten mindenki annak adja ki magát, akinek akarja.

2021. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi gondom nincs az itteni ismerkedéssel sem. Régebben innen jöttem össze 2 exemmel csak sajna távkapcsolat volt és nem akarok megint távkapcsolatot. Volt innen egy hölgy ismerősöm is, vele is sokáig beszélgettem már persze máshol. Annyi nekem a problémám hogy fogalmam sincs hogy merre lakik az illető.
2021. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%

15-ös!


Igen, tök egyértelmű, hogy minden ilyen mögött a férfiak állnak, hiszen a nők feddhetetlenek! Mindegyik!

2021. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
kep nelkul nem ismerkedem alapbol.
2021. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

10 -es: Ilyen ostoba választ... Miről beszélsz? Hogy jön ide az isten-téma? Ha te sosem hallottad az "ördögtől való" kifejezést, szerintem ideje kicsit művelődni, letenni a PS4 kontrollert és kimenni a való világba, hogy legalább a saját anyanyelveden érts kicsit. Bár gondolom, ha 10 éves el is múltál, max. 13 lehetsz. Csak akkor mit keresel a Felnőtt párkapcsolatok" rovatban?



7 -es: Vannak, akik valóban lúzerként ismerkednek itt, azaz ahogy 9 -es is írta, minden nőre vagy nőnek hitt fiúra rámásznak "ismizéssel", az szánalmas. De külön kell őket választani azoktól, akik rendeltetésszerűen használják az oldalt, megadva az esélyt az ismerkedésre is, mint a normális emberek az élet bármely más területén.

2021. aug. 7. 11:48
 20/22 anonim ***** válasza:
37%

tenyleg ennyi frusztralt, csunya gyoker van itt, aki leszavazgat, mert kep nelkul nem ismerkedem?:D

miert is kene egyaltalan tarskeresesi szandekkal beazedbe elegyednem barkivel, aki kulsore nem vonz vagy egyenesen taszit?! meg 2-3 levelet sem szeretnek ra pazarolni, amig egyaltalan eljutunk legkorabban a kepcsereig.


aztan meg baromi kinos, ha latom, hogy valami borzalmas ronda ember, es mondjam ezt meg neki. ezzel csak mindkettonkent megkimelnem egy kinos jelenettol es csomo elpazarolt leveltol.


meg nem vagyok annyira ketsegbeesett, hogy barkivel osszejojjek kulsotol fuggetlenul.

2021. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!