Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan hogy a pénz nem számít a nőknek?

Figyelt kérdés

Megneszeltem egy randit eg kedvesnek látszó nővel. Jött a lenéző hangsúly hogy miért nincs autóm? De ettől még eljött a randira. Beszélgettünk és szoba hozta az anyagiakat. A családjában mindenki orvos és ő is az lesz. Én meg egy gyári melós vagyok! Ahogy ezt elmondtam sietős dolga akadt!


De nem ez miatt vagyok mérges! Hanem azért mert akár itt a gyakorin is mondjak 10000 x hogy nincs hátrányban az a férfi aki nem pénzes. Hát hogy a fenébe ne lenne? Ha 100 nőből csak 30 ez miatt utasít el, már az mi ha nem hátrány ? Szóval azzal a feltehetően tetsző 30 nővel azért nem lehet számomra több mert gyári munkás vagyok! Nem érdekel a többi 70! Én abból a 30 ből akarnék barátnőt, de nem lehet!


Szóval ne hazudozatok hogy nincs hátrány a nem gazdag pasinak.


2021. jún. 26. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Azért mert te ilyen selejteket fogsz ki az nem azt jelenti hogy más is.

Vagy ha kimész az utcára te csak olyan párokat látsz ahol a pasinak kocsija van és tele van pénzzel?

2021. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem nézel ki jól még szép hogy az legyen a minimum hogy legalább pénzed van
2021. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván hátránnyal indul aki keveset keres, de ha úgy nézzük csomó alulfizetett embernek van párja. A gyárimunkásnak, közmunkásnak, közalkalmazottnak, postásnak, tanárnak, utcaseprőnek, bolti eladónak, de még egyes hajléktalanoknak is.
2021. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Én azért férfiként megjegyeznék annyit hogy a mai világban szerintem rohadtul nem luxus egy autó.

Alapnak kellene lennie manapság.

És itt nem az a lényeg hogy BMW legyen stb

Hanem csak simán az hogy az embernek jogosítványa és kocsija legyen abszolút nem nagy kérés.

Lassan már több nőt látok vezetni mint ferfit....

2021. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Persze, majd egy doktornő összejön egy gyári melossal. És itt nem csak a pénzről van szó.


Amúgy kamu.

2021. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
#5 +1
2021. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

"Hanem azért mert akár itt a gyakorin is mondjak 10000 x hogy nincs hátrányban az a férfi aki nem pénzes."


Én ilyen hozzászólást soha nem láttam, de ha szerinted kb. tízezer ilyen volt, akkor légy szíves linkelj be ide egy párat. Köszi.

2021. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nemtom, nekem viszonylag sok pénzem van, de nem látszik rajtam, így akár csórónak is gondolhatnak elsőre de még sosem foglalkozott ezzel egy nő sem ,akivel ismerkedtem, autóm nincs mert utálok itt Budapesten vezetni, meg az adózás,kötelező biztosítás,benzin árak, parkolás és társai miatt amúgy is felesleges kiadásnak gondolom (talán pont azért halmozódott fel annyi zsém, mert nem költök ilyesmire) sofőrt vagy taxit szoktam hívni ha olyan kedvem van, de abba sem halok bele, ha felszállok a 17-es villamosra vagy a 8E buszra. Egyébként meg egy gyári munkás ne egy orvossal ismerkedjen szerintem és itt nem is a pénzről van szó, hanem szellemileg egész egyszerűen nincsenek egy szinten. Amúgy fizetésben vannak olyan munkások,szerelők akik többet megkeresnek egy hónapban, mint egyes orvosok.
2021. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül képmutatás, szerintem csomóan csak magukból indulnak ki: ők nem a pénzt nézik, a barátnőik sem, olyat meg nem ismernek, aki igen.
2021. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek fontosak valamilyen szinten az anyagiak. Valamelyik nap egy facebookos csoportban olvastam nőknek a tapasztalataikat, miért nem jön nekik össze a pasikkal..

Jó páran írtak ilyen okot, hogy a pasi elhajtotta őket mert nincs a csajnak diplomája, kocsija, jogsija, stb.


Megvan mindenkinek mi a fontos. Nekem pl nincs kocsim. Sokba kerül fenntartani, a munkahelyemre biciklivel is el tudok menni, tömegközlekedéshez meg van kedvezményem. Normál állásom van, diplomám is, de nem a szakmámban dolgozok. Van házam (vettem, saját pénzből még a csok berobbanása előtt). Nálam pl az szempont hogy a másiknak legyen háza vagy legalább albija. Nem fogok senkit se magamhoz költöztetni. (volt aki már 1 hónap ismerettség után erőltette hogy beköltözne)

Szerintem a kocsival is így vannak sokan. Akinek van, azt feltételezi hogy a másikat mindig fuvarozni kellene, és az nem tetszik nekik.

2021. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!