Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan hogy a pénz nem számít a nőknek?

Figyelt kérdés

Megneszeltem egy randit eg kedvesnek látszó nővel. Jött a lenéző hangsúly hogy miért nincs autóm? De ettől még eljött a randira. Beszélgettünk és szoba hozta az anyagiakat. A családjában mindenki orvos és ő is az lesz. Én meg egy gyári melós vagyok! Ahogy ezt elmondtam sietős dolga akadt!


De nem ez miatt vagyok mérges! Hanem azért mert akár itt a gyakorin is mondjak 10000 x hogy nincs hátrányban az a férfi aki nem pénzes. Hát hogy a fenébe ne lenne? Ha 100 nőből csak 30 ez miatt utasít el, már az mi ha nem hátrány ? Szóval azzal a feltehetően tetsző 30 nővel azért nem lehet számomra több mert gyári munkás vagyok! Nem érdekel a többi 70! Én abból a 30 ből akarnék barátnőt, de nem lehet!


Szóval ne hazudozatok hogy nincs hátrány a nem gazdag pasinak.


2021. jún. 26. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy a nem felszínes embereknek, akiknek nem számít a másik kinézete, iskolai végzettsége, műveltsége, munkája, hogy örömmel dolgozik és építi a jövőjét vagy csak dolgozgat a túlélésért, akit nem érdekel, hogy napról napra tengődik valaki, azt tulajdonképpen mi érdekli? Tök mindegy kivel van együtt? Tök mindegy neki, milyen közös életre számíthat?
2021. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha a nők a pénzéhesek szerinted, akkor hogy lehet, hogy a világ vagyonának javarésze a férfiak kezében van?
2021. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A szociális státuszod és az értelmi kompetenciák hiánya miatt menekült el elsősorban.

Ha suerelmes lenne beléd akkor küzdött volna érted a környezete ellen de ögy rengeteg kellemetlenségtől tudta megkímélni hosszútávon saját magát - és téged is.

Keresgélj tovább és örülj annak hogy ezt megúsztad.

2021. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj, hogy szellemileg nem vagy partner.
2021. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!